NIEROBY ŻULE MOTŁOCH CWANIAKI BYDŁO -baborowskie

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Robol 21-04-18 10:32

,,WALDEK " ma żonę i piątkę dzieci. Oboje są bezrobotni. Ciężka sytuacja prawda? Waldek ledwo skończył podstawówkę, a później posiedział trochę z kumplami na ławce, bo co miał robić? Waldek jest leniwy, do ciężkiej pracy nie pójdzie, a dobrze płatnej nie dostanie bo nie chciało mu się uczyć. Ale Waldek nie jest głupi. Wziął ślub z koleżanką i narobił dzieci. Państwo Kowalscy DOSTALI na początek mieszkanie socjalne, bez czynszu oczywiście, DOSTAJĄ również co miesiąc 1100zł zasiłku dla bezrobotnych, 2000zł z 500 i 500zł zasiłku socjalnego, bez dodatków. Z pomocy społecznej i Caritasu DOSTAJĄ ubrania, jedzenie, węgiel, sprzęt RTV i AGD, pomoce szkolne dla dzieci i kolonie oraz zajęcia pozaszkolne. Waldek nie robi nic, bo nie musi. Czasami jak znudzi mu się przepijanie z kolegami nie swoich pieniędzy to pojedzie na kilka miesięcy do Holandii na sadzonki, gdzie niewiele robiąc DOSTANIE 1000 euro miesięcznie. Oczywiście na czarno. Jego żona jak się bardzo nudzi to zajmuje się robieniem paznokci i fryzur koleżankom, oczywiście też na czarno, oraz sprzedawaniem znajomym nadwyżek wszystkiego co DOSTAJĄ z Caritasu, albo tego czego nie potrzebują a i tak dostają. Dzięki nowemu rządowi Waldek nie płaci podatków bo wzrosła kwota wolna, od przyszłego roku będzie miał darmową opiekę medyczną mimo że nie jest ubezpieczony, a w przyszłości emeryturę obywatelską mimo że nie płaci składek. Waldek czasami lubi pośmiać się z tych którzy sponsorują mu życie a po piwku nawyzywa ich od złodziei. Waldek wie na kogo będzie znowu głosował... ilu takich WALDKÓW w Baborowie hodujemy jak wrzód na dupie ??WSPOMAGANI przez WŁADZE GMINY -nieroby cwaniaki oszuści ...Mieszkanie za DARMO ,woda ZA DARMO ,PRAD za darmo (ale tu bywa różnie) ŻARCIA ile tylko chcą ...BEZ JAKIEJKOLWIEK KONTROLI -wielu z tych CWANIAKÓW na CZARNO cos tam kombinuje ...inni nawet do tego sa ZBYT LENIWI ..POSIADAJA WYBITNE umiejetnosci w OKRADANIU SPOŁECZEŃSTWA i ZYCIU na koszt SPOŁECZEŃSTWA -nchyba wiecie doskonale na KOGO ten MOTŁOCH będzie głosował !!!! i wiecie że nadal na NICH BEDZIECIE TYRAĆ bo im się NALEZY tak jak PiSowskiemu MOTŁOCHOWI co nawet z SEJMOWEJ MÓWNICY OSZUSTKA WYDARŁA MORDA ZAKŁAMANA ...

Odpowiedz Cytuj
Gość 21-04-18 11:39

To co piszesz jest słuszne, chociaż uważam, ze dzieci nie są niczemu winne. Nie uważam tez, żeby był to powód aby głosować na PO albo SLD bo było jeszcze gorzej. W inna stronę co prawda, ale jednak gorzej. Inna sprawa to to, ze w całej Europie jest podobnie, a jakoś nadal jest i nikt tego nie zmienia. Widocznie tak być musi, może to jest mniejsze zło po prostu. Mniejsze niż korupcja np., układy itd. które nie pozwalały się Polsce rozwijać. Teraz przynajmniej nie ma prawie bezrobocia a kraj się bogaci MIMO takich przypadków, jak ten o którym piszesz.

Odpowiedz Cytuj
Głubczycka 24-04-18 9:13

Zmusic MOTŁOCH do PRACY a jak nie chcą pracować to NA BRUK dziecioroby złodzieje alkoholicy ..Miiche zupy na schodach Caritasu i to WSZYSTKO a nie pakowac pieniądze robotników w przepastne dupska motłochu ...a ci się smieja w RYJ każdemu ...Zlikwidowac Biura Pracy bo tylko KASE BIURWY biorą a i tak tylko zamieszanie robia ..a nie robote organizują ..BEZROBOCIA nie ma w POLSCE skoro TYSIACE UKRAIŃCÓW w Polsce pracuje -ZLIKWIDOWAC BIURA PRACY z postkomunistyczna nomenklatura ...

Odpowiedz Cytuj
Gość 24-04-18 9:33

Co za hejt. Daj sobie na luz człowieku...

Odpowiedz Cytuj
Funek 24-04-18 21:08

..jaki hejt fako -ma racje ,ogromna racje .motłoch się rozmnaża jak szczury co druga zapijaczona zulowata nieroby z brzuchem biega -powoli będą rodzić jak z kałacha będą im dzieci z brzuchów wyskakiwać ,a ty chłopie oraj ,płacz i płac a menty dzieci robia i w kolejce do starej baby ochwaconej po kase stoja .... jaki hejt człowieku ..

Odpowiedz Cytuj
K Lawisz 23-05-18 10:57

Waldek ma żonę i piątkę dzieci – Jesicę, Briana, Victorię, Quentina i Oscara. Oboje z żoną są bezrobotni. Ciężka sytuacja prawda? Waldek ma już pięcioro, ale będzie miał następne z koleżanką żony. Koleżanka przyszła na ploty do żony Waldka, ale jej nie było. Był za to Waldek w dobrym nastroju, bo właśnie kupił nowe Pro Evolution Soccer na PS4. Postanowił więc pokazać koleżance żony jak się strzela gole. Koleżanka żony się nie martwi, bo to będzie jej drugie wiec zainkasuje 500+. Waldek zrobił jej potrójnie dobrze – po pierwsze na wersalce, po drugie 500+ i po trzecie alimenty. Waldek ledwo skończył podstawówkę, a później posiedział trochę w więzieniu, bo jak się okazało drogie rowery, które się dobrze sprzedają mają teraz GPS. Jak siedział w puszce 3 lata, to 18 miesięcy pracował w fabryce okien plastikowych. Koledzy podpowiedzieli, że po 18 miesiącach pracy jak wyjdzie z paki, otrzyma zasiłek dla bezrobotnych. Opłacało się i bez tego, bo wychodził na zewnątrz, dostawał dodatkowy posiłek, gdyż ten więzienny pomimo tego, że jest droższy trzykrotnie od tego serwowanego w szpitalach, jakoś mu często nie smakował. Otrzymywał też niewielkie wynagrodzenie, ale na fajki, czaj i batony w kantynie starczało. Resztę gwarantowało mu jak zwykle państwo polskie z podatków. Mimo tego, że Waldek zarabiał nie zabierano mu ani grosza, bo to co potrącano z zarobków otrzymywał z powrotem jednorazowo w dniu wyjścia na wolność. Jego utrzymanie w więzieniu kosztowało podatnika około 4.000 zł. miesięcznie, ale polski rząd jest wspaniałomyślny i nie potrącał nawet złotówki z zarobków Waldka.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://baborow.istrefa.com

istrefa gmina Baborów | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Baborów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-120


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem