Referendum w sprawie odwołania Rady Miejskiej

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 8

Mieszkaniec Rzemieślników 06-03-15 20:42

Po 10 miesiącach funkcjonowania Rady Miejskiej MOŻNA wszcząć procedurę ODWOŁANIA Radnych Rady Miejskiej i ponownych wyborów na radnych. Czy radni, którzy działają PRZECIWKO mieszkańcom, wykeslają od lat wyczekiwane inwestycje powinni dalej sprawować te ważne funkcje? Radni, pokażcie co robicie poza siedzeniem na sesjach? w czym się udzielacie? gdzie was widać? Odwołamy was, jak nie zabierzecie się do pracy !

Odpowiedz Cytuj
ODPOWIEDZ 06-03-15 21:01

To by było na co popatrzeć , ale fakt faktem radni daja popis NIEKOMPETENCJI . NO A SPRAWA WICE JUZ SIĘ WYCISZYŁA?? COŻ TERAZ USŁYSZYNY Z JEJ PIĘKNYCH UST , PRZYGOTUJE SIE DO SESJI . NO ALE KTOŚ NAPISAŁ ŻE ICH MENTOR GŁÓWNY, TEOLOG ,GURU , COŚ ZNOWU W SĄDZIE PRZEGRAŁ. TO UPORZEKAJĄCE DLA NIEGO TYLE RAZY PRZEGRAĆ Z KIELSKĄ. CHYBA TAKIE MA HOBBY

Odpowiedz Cytuj
Zakłamane ŚCIERWO 06-03-15 22:51

PIERWSZA RADA GMINY co zaczyna PRACOWAĆ dla DOBRA GMINY !!! Jestem pewna ze ta RADA ODWOŁA KIELSKĄ !! KIELSKA musi ODEJŚC !! TOMCZYKI WANATY już nie geda swoich interesów na RADZIE pilnować .BRAWO PANI MRÓŻ -KOBIERSKA !! BRAWO PRZEWODNICZACY -tylko trochę więcej zdecydowania w POKAZANIU Kielskiej JEJ MIEJSCA !!! Kielska MUSI ODEJŚC !!!! i ODEJDZIE !!! cieszę się na SZLOCH ogromny -SZLOCH ZA KASĄ !! i KORYTEM . Krzesełko w kąciku w SZKOLE już CZEKA !!!! a dzieci już farbki szykują i NA MURACH będą PISAŁY !!!

Odpowiedz Cytuj
Z boku 07-03-15 5:06

P kobierska bo to pani się teraz odgryza. musiała pani wiedzieć stając sie osobą medialną wręcz lokalnym celebrytem że to sa nastepstwa pani popularności. My mieszkańcy dobrze widzieliśmy na ostatniej sesji pani niekompetencję. To nie zabawa jak pani myślała że sobie posiedzi za plecami tokarza i tak sesja za sesją. Skoro robisz dziwne podchody do budżetu nie mając pojęcia o czym gadasz a tu jeszcze piszą o rodzinie. taka małostkowa jest społeczność baborowa ze chciała by poznać ciebie bliżej, co robisz w wolnym czasie, zainteresowania itp, plotki na twój temat. ceelbryci tak mają że jak czegoś nie pieprzną na sesji to po tem sami podrzucaja temat zastępczy co i w tym przypadku pani zrobiła.czyż nie tak ?

Odpowiedz Cytuj
Radni do odwołania 07-03-15 8:14

Odwołać radnych, którzy nie znają problemów mieszkańców i mają czasu by je poznać , chcą tylko się "zastanawiać" na kolejnych spotkaniach, by dostać kolejne 150 zł ! ODWOŁAĆ RADĘ ! ZROBIMY TO !

Odpowiedz Cytuj
Mieszkanka Tłustomost 07-03-15 11:08

Dowiedziałam się ze radna Monika głosowała najpierw by gmina nie zbudowała oczyszczalni koło nas, jak ona mogła tak , a myśmy na nią głosowali, zawiodłam się ona chciała płacic za ścieki tyle co pani burmistrz mówiła?to się nie mieści w głowie

Odpowiedz Cytuj
Na TAKA RADE GMINA 10 lat czek 07-03-15 11:36

Autor 06-03-2015 21:51:21 PIERWSZA RADA GMINY co zaczyna PRACOWAĆ dla DOBRA GMINY !!! Jestem pewna ze ta RADA ODWOŁA KIELSKĄ !! KIELSKA musi ODEJŚC !! TOMCZYKI WANATY już nie geda swoich interesów na RADZIE pilnować .BRAWO PANI MRÓŻ -KOBIERSKA !! BRAWO PRZEWODNICZACY -tylko trochę więcej zdecydowania w POKAZANIU Kielskiej JEJ MIEJSCA !!! Kielska MUSI ODEJŚC !!!! i ODEJDZIE !!! cieszę się na SZLOCH ogromny -SZLOCH ZA KASĄ !! i KORYTEM . Krzesełko w kąciku w SZKOLE już CZEKA !!!! a dzieci już farbki szykują i NA MURACH będą pisały . Kielska MUSI ODEJŚC !!!!

Odpowiedz Cytuj
Rada do ODWOŁANIA 07-03-15 12:44

NAJGORSZA rada w historii Baborowa, ósemka LENI, CO CHCĄ TYLKO 150 ZŁ , I JESZCZE MAŁO !

Odpowiedz Cytuj
Kiepska musi odejsc 26-03-15 18:15

PIERWSZA RADA GMINY co zaczyna PRACOWAĆ dla DOBRA GMINY !!! Jestem pewna ze ta RADA ODWOŁA KIELSKĄ !! KIELSKA musi ODEJŚC !! TOMCZYKI WANATY już nie geda swoich interesów na RADZIE pilnować .BRAWO PANI MRÓŻ -KOBIERSKA !! BRAWO PRZEWODNICZACY -tylko trochę więcej zdecydowania w POKAZANIU Kielskiej JEJ MIEJSCA !!! Kielska MUSI ODEJŚC !!!! i ODEJDZIE !!! cieszę się na SZLOCH ogromny -SZLOCH ZA KASĄ !! i KORYTEM . Krzesełko w kąciku w SZKOLE już CZEKA !!!! a dzieci już farbki szykują i NA MURACH będą pisały . Kielska MUSI ODEJŚC !!!!

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://baborow.istrefa.com

istrefa gmina Baborów | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Baborów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-120


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem