Oceniajcie i komentujcie

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 4 z 17

Wago zadłużaczu 02-03-15 7:28

Sesję cały czas można obejrzeć na YOU TUBE - jak radni robią co im kazał waga, bo nie ma jak spłacać kredytów, więc mysli, ze referendum zrobi i WRÓCI i będzie zadłużał

Odpowiedz Cytuj
Hotel i KOLESIE 07-06-15 15:05

Kiepska bedzoe HOTEL w miescie budować !! Najpierw miało być za 60tys teraz już jest 1.5 melona . PO CO KOMU TEN HOTEL ?? Plucie ludziom w ucho ze to dla potrzeb ,,przyjaciół " z Czech którzy nas ODWIEDZAJĄ w ramach ROZRYWKOWYCH ZABAW DECYDENTÓW -jest KRETYŃSTWEM . Może trzeba dac PRACĘ i WEPCHNAC kolejne PIENIĄDZE w kieszenie zaprzyjażninych CWANIAKÓW zwanych FIRMAMI BUDOWLANYMI w panoszącymi się w NASZEJ GMINIE - KOLESIE UKŁADY CWANIACTWO !! W obecnych czasach STARE RUINY się ROZGRUZOWUJE i BUDUJE NOWE !!! a nie STARA BABĘ malować i uwazac się za MŁODĄ !!! BULDOŻER i ROZGRUZOWAC !!! a nie PIENIADZE PODATNIKÓW kolesiom w kieszeń pchac.

Odpowiedz Cytuj
Jełopki 07-06-15 21:53

Myślę, jełopku, ze nie rozumiesz co czytasz i co piszesz też

Odpowiedz Cytuj
Referendum i wywalic to to na 08-06-15 18:33

kiepska bedzoe HOTEL w miescie budować !! Najpierw miało być za 60tys teraz już jest 1.5 melona . PO CO KOMU TEN HOTEL ?? Plucie ludziom w ucho ze to dla potrzeb ,,przyjaciół " z Czech którzy nas ODWIEDZAJĄ w ramach ROZRYWKOWYCH ZABAW DECYDENTÓW -jest KRETYŃSTWEM . Może trzeba dac PRACĘ i WEPCHNAC kolejne PIENIĄDZE w kieszenie zaprzyjażninych CWANIAKÓW zwanych FIRMAMI BUDOWLANYMI w panoszącymi się w NASZEJ GMINIE - KOLESIE UKŁADY CWANIACTWO !! W obecnych czasach STARE RUINY się ROZGRUZOWUJE i BUDUJE NOWE !!! a nie STARA BABĘ malować i uwazac się za MŁODĄ !!! BULDOŻER i ROZGRUZOWAC !!! a nie PIENIADZE PODATNIKÓW kolesiom w kieszeń pchac.

Odpowiedz Cytuj
WYOŃCIE TO TO daaleko od Babo 24-08-15 12:23

We wszystkich okolicznych Gminach BURMISTRZOWIE robią bardzo dużo dla LUDZI dla MŁODZIEŻY ,budują ścieżki rowerowe ,a Baborowie nie ma NIC !!!Jest BICIE PIANY przez te JEDYNĄ NAJMADRZEJSZĄ WSPANIAŁA te co WSZYSTKIE ROZUMY POZJADAŁA -jest kolejne KREYŃSTWO -kolejna droga remontowana za pieniądze podatników dala dwóch BIZNESMENÓW dla ICH WYGODY i ich POTRZEB -punkt przeładunkowy na SKRZYZOWANIU DRÓG przy pełnej aprobacie BURMISTRZA i tutejszej PSIARNI !! dzieci na rowerach rozbijają się po ulicach na których jeżdżą z ZAWROTNA SZYBKOSCIA TIRy niszczące NASZE DROGI I MOSTY ,zaśmiecające drogi miasta i Gminy ale to przyklaskiwacze tej JEDYNEJ WYBITNEJ itd. wiec IM WOLNO a jakże -KOLESIE UKŁADY CWANIACTWO i BICIE PIANY .jest tez FINANSOWANIE CHOŁOTY NIEROBÓW ,cwaniaków którzy regularnie DOJA SPOŁECZEŃSTWO a powód jeden -NIECHEC do ROBOTY i mierne URZĘDASY wspierające NIEROBÓW . Cwaniactwo ale BICIE BRAWA tej JEDYNEJ WYBITNEJ itd. wystarczy aby PAŚC SIE NA SPOŁECZEŃSTWIE i w zamian głosować za ta NĘDZNA NIEUDOLNA WLADZA !!! To jest BABORÓW w całej OKAZAŁOSCI Autor 08-06-2015 17:33:54 kiepska bedzoe HOTEL w miescie budować !! Najpierw miało być za 60tys teraz już jest 1.5 melona . PO CO KOMU TEN HOTEL ?? Plucie ludziom w ucho ze to dla potrzeb ,,przyjaciół " z Czech którzy nas ODWIEDZAJĄ w ramach ROZRYWKOWYCH ZABAW DECYDENTÓW -jest KRETYŃSTWEM . Może trzeba dac PRACĘ i WEPCHNAC kolejne PIENIĄDZE w kieszenie zaprzyjażninych CWANIAKÓW zwanych FIRMAMI BUDOWLANYMI w panoszącymi się w NASZEJ GMINIE - KOLESIE UKŁADY CWANIACTWO !! W obecnych czasach STARE RUINY się ROZGRUZOWUJE i BUDUJE NOWE !!! a nie STARA BABĘ malować i uwazac się za MŁODĄ !!! BULDOŻER i ROZGRUZOWAC !!! a nie PIENIADZE PODATNIKÓW kolesiom w kieszeń pchac.

Odpowiedz Cytuj
TRANSPORT DZIECI -wielki 18-09-15 11:22

VIII Sesja Rady Miejskiej w Baborowie - 14.09.2015

ogladnijcie Sesje VIII -wielki WAŁEK jaki firmuje TA WYBITNA ta JEDYNA kolejny raz zakrzyczała RADNYCH -Po co jest RADA GMINY ??czyżby tylko ,,kwiatkiem do kożucha ""??? Widac pewnego RADNEGO który swojej idolce w dpę wchodzi bez wazeliny -( wzoruje się całkowicie na TEJ WYBITNEJ JEDYNEJ WSPANIAŁEJ - nawet BABA mu UCIEKŁA zabierając dzieci i PSA !! tak jak tej WYBITNEJ POKRĘCONEJ - KPINY z RADY !! KPINY ze SPOŁECZEŃSTWA -a ta JEDYNA WSPANIAŁA robi CO CHCE -zakrzyczała WSZYSTKICH jak ZAWSZE !!i jak ZAWSZE CZYNI . Po co te RADY organizujecie przecież RADA nie ma NIC DO POWIEDZENIA !!!! SKOWYT i KRZYK tej JEDYNEJ jak ZAWSZE ZAGŁUSZA WSZYSTKO I WSZYSTKICH. TRANSPOR DZIECI -kim sa KIEROWCY ??jeden ZAWAŁOWIEC ,którego w stanie przedzawałowym wyciągnięto z AUTOBUSU !!! JAKI lekarz POZWOLIŁ temu człowiekowi DORABIAC narazajac NASZE DZIECI na NIEBEZPIECZEŃSTWO . Kolejny to nowicjusz który nie nadając się do INNEJ PRACY zastał KIEROWCĄ -Czy nabywanie doswiadczeń przez tego ,,kierowce' powinno się odbywać kosztem NASZYCH DZIECI. Inny Kierowca ŚMIECIARKI -wozi NASZE DZIECI -CZY TAKICH KIEROWCÓW trzeba ZATRUDNIAC do TRANSPORTU NASZYCH DZIECI ???? zasada JAK NAJTANIEJ ,BYLE JAK ,BYLE KTO -OBY TANIO TANIO TANIO znaczy BYLE JAK to DEWIZA tej JEDYNEJ WSPANIAŁEJ pociagajacej za SZNURKI WSZELKIE w NASZEJ GMINIE !!! przy BIERNEJ postawie RADY MIASTA -zakrzyczanej zahukanej z kilkoma przydupasami na czele . WYGOŃCIE TO TO z NASZEJ GMINY .ODSUŃCIE TO TO od KORYTA !!!

Odpowiedz Cytuj
Jak to możeliwe 18-09-15 16:09

Brawo panie kostyk. Nieładnie pani dyrektorko naraziła pani na sratę ścigać przekręty

Odpowiedz Cytuj
Loli 18-09-15 16:12

Tak, narazili gminę na straty.Nie znają się.Radni tępcie przekręty.jak tak mozna ludzie zobaczcie jakie przekręty.obejrzyjcie sesję 8

Odpowiedz Cytuj
Ja cię kręcę 18-09-15 16:14

Pani shubka co pani na to???

Odpowiedz Cytuj
On 18-09-15 16:16

Obejrzyjcie raportpana kostka na sesji 8 you tube

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://baborow.istrefa.com

istrefa gmina Baborów | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Baborów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-120


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem