Oceniajcie i komentujcie

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 17

Do wice=przegranej 19-02-15 22:33

Mieszkańcy oceniają bardzo dobrze wystąpienie Kielskiej, dbającej o mieszkańców. Oceniają BARDZO ŻLE wystąpienie wiceprzewodniczącej rady, która wykazała totalne niezrozumienie potrzeb Gminy Baborów , co powinno wywołać u niej wstyd ! Dlaczego wiceprzewodnicząca chce by radna z Tłustomostów głosowała przeciw oczyszczalni w Tłustomostach? czy nie obchodzi ją, ze mieszkańcy płaciliby wtedy 5 razy więcej za ścieki! czy ona ma sumienie?

Odpowiedz Cytuj
Kielskowaci 22-02-15 16:24

ZAKŁAMANA RASO popierających Kielska -MÓWCIE ZA SIEBIE bo WY to nie WSZYSCY -jest was KILKORO cwaniaków którym Kielska skapnie drobna jałmużnę i pracę takim jak ta NIEDOKSZTAŁCONA z Powiatu dostała . PISZ jedna z druga za SIEBIE I SIEBIE PODPISUJ bo ja i wiekszośc mieszkańców GMINY jakich znam jest PRZECIWKO DESPOTYCZNEJ BABIE i jej KRETYŃSKIM POMYSŁOM . Wracając do ul.Rzemieślniczej - KIELSKA na SESJI darła jape o ,,JAKIMŚ WALE ""jaki tam powstał c jest PERFIDNYM KŁAMSTWEM jakie tylko ONA potrafi wymyslec .Jest oczywistym ze droga na która MIESZKAŃCY latami sypia POPIÓŁ aby ,,zaoszczedzic " troszkę się WYPIĘTRZYŁA ale nie ma mowy o JAKIMKOLWIEK WALE !! WAŁA to KIELSKA radnym chce pokazac i swoje KRETYŃSKIE pomysły FORSOWAC . Miejsce obok DROGI jest MOKRE -tak jak WSZEDZIE po WIOSENNYCH ROZTOPACH i wytarczy wyposarzyc SWOJĄ posesje w system odprowadzania DESZCZÓWKI i PO PROBLEMIE a nie na SESJI drzeć morde i ZALEWANIU I POWODZI . Przeciez GMINA nie ma obowiązku KILKU ludziom (DOSKONALE SYTUOWANYM) zapewniać LUXUS !! Ul.Kolejowa jest ZDEZOLOWANA totalnie -ludzie niszcza tam swoje SAMOCHODY ale tego KIELSKA nie widzi -zbyt MAŁO KRZYKACZY i KOLESI tam mieszka . RADA MIASTA a w SZCZEGÓLNOSCI PAN PRZEWODNICZĄCY jak i V-ce powinni JEDNOZNACZNIE PRZYWOŁAC Kielska do PORZADKU i zapraszać ja na te część SESJI która dotyczy PYTAŃ do NIEJ SKIEROWANYCH a przede wszystkim KIELSKA się SZAROGĘSI i jak za POPRZEDNIEJ RADY przy nieudolności i zależnościach Dolipskiego wręcz chce PROWADZIĆ Sesję pod SWOJE DYKTANDO tak jak to w SZKOLE z ZASTRASZONYMI DZIEĆMI i NAUCZYCIELAMI postępowała . Kielskiej miejsce nie jest obok PRZEWODNICZĄCEGO tak jak i pracownicy Urzędu Skarbnik i Sekretarz POWINNI ZAJMOWAC miejsca POZA RADA GMINY i miejsca te POWINNE BYĆ WYRAŹNIE ODDZIELONE !! DOŚĆ DESPOTYZMU Kielskiej a jak ta BABA nie potrafi zrozumieć OD CZEGO jest i ZA CO JEJ PŁACIMY to TRZEBA JA ODWOŁAĆ !! i RADA GMINY powinna się MOCNO nad TYM TEMATEM ZASTANOWIC !! Nie dajcie się LUDZIE nabrać na SZOLOCH bo z tego doskonale Kielska znamy -KAZDY SPOSÓB DOBRY aby PRZY KORYCIE TRWAC - Znamy ekscesy z ,,ŁAPANIEM ZA RĄCZKI" czy SMS-ami w rodzaju ,,ZAWSZE CIEBIE KOCHAŁEM ...." IWmy jaki jest CEL jej WYRACHOWANEGO I SCIŚLE WYREŻYSEROWANEGO postepowania .KORYTO i OGROMNA WYPŁATA i jak to jej się zdaje WŁADZA ABSOLUTNA-to jej ŻYWIOŁ i JEJ CEL . KIELSKA musi ODEJŚC -czasy TYRANI już się SKOŃCZYŁY !! Nie ma co liczyc czy odwoływać się do SUMIENIA tej despotycznej BABY -ona w GENACH takiego czegos nie ODZIEDZICZYŁA .Rodzina SKŁÓCONA z KIM się tylko DA .ROZWÓDKA goni ROZWÓDKE -CZY TAKICH LUDZI tu NAM POTRZEBA ??? czy potrzebujemy NORMALNOSCI DIALOGU WSPÓŁPRACY i WZAJEMNEJ POMOCY a nie TYRANI ,UKŁADÓW KOLESIOSTWA I RZĄDÓW emocjonal=nie niezrównoważonych OSOBNIKÓW ktrzy w SZOK wpadają jak coś się dzieje NIE PO JEJ POKRĘCONEJ MYSLI i jak nadęte rozkapryszone dziecko zabiera swoje zabawki z piaskownicy i BECZY na POKAZ !!

Odpowiedz Cytuj
Jełopku 22-02-15 17:03

Autor 22-02-2015 15:24:08 ZAKŁAMANA RASO popierających Kielska -MÓWCIE ZA SIEBIE bo WY to nie WSZYSCY -jest was KILKORO cwaniaków którym Kielska skapnie drobna jałmużnę i pracę takim jak ta NIEDOKSZTAŁCONA z Powiatu dostała . PISZ jedna z druga za SIEBIE I SIEBIE PODPISUJ bo ja i wiekszośc mieszkańców GMINY jakich znam jest PRZECIWKO DESPOTYCZNEJ BABIE i jej KRETYŃSKIM POMYSŁOM . Wracając do ul.Rzemieślniczej - KIELSKA na SESJI darła jape o ,,JAKIMŚ WALE ""jaki tam powstał c jest PERFIDNYM KŁAMSTWEM jakie tylko ONA potrafi wymyslec .Jest oczywistym ze droga na która MIESZKAŃCY latami sypia POPIÓŁ aby ,,zaoszczedzic " troszkę się WYPIĘTRZYŁA ale nie ma mowy o JAKIMKOLWIEK WALE !! WAŁA to KIELSKA radnym chce pokazac i swoje KRETYŃSKIE pomysły FORSOWAC . Miejsce obok DROGI jest MOKRE -tak jak WSZEDZIE po WIOSENNYCH ROZTOPACH i wytarczy wyposarzyc SWOJĄ posesje w system odprowadzania DESZCZÓWKI i PO PROBLEMIE a nie na SESJI drzeć morde i ZALEWANIU I POWODZI . Przeciez GMINA nie ma obowiązku KILKU ludziom (DOSKONALE SYTUOWANYM) zapewniać LUXUS !! Ul.Kolejowa jest ZDEZOLOWANA totalnie -ludzie niszcza tam swoje SAMOCHODY ale tego KIELSKA nie widzi -zbyt MAŁO KRZYKACZY i KOLESI tam mieszka . RADA MIASTA a w SZCZEGÓLNOSCI PAN PRZEWODNICZĄCY jak i V-ce powinni JEDNOZNACZNIE PRZYWOŁAC Kielska do PORZADKU i zapraszać ja na te część SESJI która dotyczy PYTAŃ do NIEJ SKIEROWANYCH a przede wszystkim KIELSKA się SZAROGĘSI i jak za POPRZEDNIEJ RADY przy nieudolności i zależnościach Dolipskiego wręcz chce PROWADZIĆ Sesję pod SWOJE DYKTANDO tak jak to w SZKOLE z ZASTRASZONYMI DZIEĆMI i NAUCZYCIELAMI postępowała . Kielskiej miejsce nie jest obok PRZEWODNICZĄCEGO tak jak i pracownicy Urzędu Skarbnik i Sekretarz POWINNI ZAJMOWAC miejsca POZA RADA GMINY i miejsca te POWINNE BYĆ WYRAŹNIE ODDZIELONE !! DOŚĆ DESPOTYZMU Kielskiej a jak ta BABA nie potrafi zrozumieć OD CZEGO jest i ZA CO JEJ PŁACIMY to TRZEBA JA ODWOŁAĆ !! i RADA GMINY powinna się MOCNO nad TYM TEMATEM ZASTANOWIC !! Nie dajcie się LUDZIE nabrać na SZOLOCH bo z tego doskonale Kielska znamy -KAZDY SPOSÓB DOBRY aby PRZY KORYCIE TRWAC - Znamy ekscesy z ,,ŁAPANIEM ZA RĄCZKI" czy SMS-ami w rodzaju ,,ZAWSZE CIEBIE KOCHAŁEM ...." IWmy jaki jest CEL jej WYRACHOWANEGO I SCIŚLE WYREŻYSEROWANEGO postepowania .KORYTO i OGROMNA WYPŁATA i jak to jej się zdaje WŁADZA ABSOLUTNA-to jej ŻYWIOŁ i JEJ CEL . KIELSKA musi ODEJŚC -czasy TYRANI już się SKOŃCZYŁY !! Nie ma co liczyc czy odwoływać się do SUMIENIA tej despotycznej BABY -ona w GENACH takiego czegos nie ODZIEDZICZYŁA .Rodzina SKŁÓCONA z KIM się tylko DA .ROZWÓDKA goni ROZWÓDKE -CZY TAKICH LUDZI tu NAM POTRZEBA ??? czy potrzebujemy NORMALNOSCI DIALOGU WSPÓŁPRACY i WZAJEMNEJ POMOCY a nie TYRANI ,UKŁADÓW KOLESIOSTWA I RZĄDÓW emocjonal=nie niezrównoważonych OSOBNIKÓW ktrzy w SZOK wpadają jak coś się dzieje NIE PO JEJ POKRĘCONEJ MYSLI i jak nadęte rozkapryszone dziecko zabiera swoje zabawki z piaskownicy i BECZY na POKAZ !!
-jełopku , o jakiej ulicy "Rzemieślniczej" piszesz ? takiej nie ma w Baborowie - jest "Rzemieślników " pacanku - matołku , TA ulica utworzyła "wał" nie tylko przez sypany tam popiół, ale , głównie, przez różne rodzaje materiałów utwardzających, sypanych na zlecenie Gminy, -jełopku, chcesz, by wodę z ulicy Rzemieślników mieszkańćy odprowadzali na swoich działkach? oj kretynku -matołku, co do miejsca przy stole, to wagowy zadłuzacz siedział w tym samym miejscu przez nieszczęsne 8 lat i wszyscy widzieli jak pod stołem kopał kacprzaka gdy mu się coś nie podobało Kielska nikogo nie kopie pod stołem - jak wagowy zadłużacz i nie jak widzimy - nie zmienia miejsca - jełopku, co to jest SZOLOCH? ITD błędy , błędy, błędy tak piszą jełopki

Odpowiedz Cytuj
Kielska to jeden WIELKI BŁĄD 22-02-15 17:19

Głubczycki zapijaczony porzucony przegrany niechciany nieudolny prymitywny KOCMOUCH kolejny raz BIJE BRAWO !! Cieekawe jaki STOŁEK teraz od IDOLKI DOSTANIE ??? Czy GMINA i PODATNICY kolejny raz będą UTRZYMYWAC NIEZDARĘ PSYCHOLKE NIEUKA ??? Zlecenie SZCZUCIA SZPICEL dostał a MY MAMY ZA TO PŁACIĆ ??? ZAKŁAMANA RASO popierających Kielska -MÓWCIE ZA SIEBIE bo WY to nie WSZYSCY -jest was KILKORO cwaniaków którym Kielska skapnie drobna jałmużnę i pracę takim jak ta NIEDOKSZTAŁCONA z Powiatu dostała . PISZ jedna z druga za SIEBIE I SIEBIE PODPISUJ bo ja i wiekszośc mieszkańców GMINY jakich znam jest PRZECIWKO DESPOTYCZNEJ BABIE i jej KRETYŃSKIM POMYSŁOM . Wracając do ul.Rzemieślniczej - KIELSKA na SESJI darła jape o ,,JAKIMŚ WALE ""jaki tam powstał c jest PERFIDNYM KŁAMSTWEM jakie tylko ONA potrafi wymyslec .Jest oczywistym ze droga na która MIESZKAŃCY latami sypia POPIÓŁ aby ,,zaoszczedzic " troszkę się WYPIĘTRZYŁA ale nie ma mowy o JAKIMKOLWIEK WALE !! WAŁA to KIELSKA radnym chce pokazac i swoje KRETYŃSKIE pomysły FORSOWAC . Miejsce obok DROGI jest MOKRE -tak jak WSZEDZIE po WIOSENNYCH ROZTOPACH i wytarczy wyposarzyc SWOJĄ posesje w system odprowadzania DESZCZÓWKI i PO PROBLEMIE a nie na SESJI drzeć morde i ZALEWANIU I POWODZI . Przeciez GMINA nie ma obowiązku KILKU ludziom (DOSKONALE SYTUOWANYM) zapewniać LUXUS !! Ul.Kolejowa jest ZDEZOLOWANA totalnie -ludzie niszcza tam swoje SAMOCHODY ale tego KIELSKA nie widzi -zbyt MAŁO KRZYKACZY i KOLESI tam mieszka . RADA MIASTA a w SZCZEGÓLNOSCI PAN PRZEWODNICZĄCY jak i V-ce powinni JEDNOZNACZNIE PRZYWOŁAC Kielska do PORZADKU i zapraszać ja na te część SESJI która dotyczy PYTAŃ do NIEJ SKIEROWANYCH a przede wszystkim KIELSKA się SZAROGĘSI i jak za POPRZEDNIEJ RADY przy nieudolności i zależnościach Dolipskiego wręcz chce PROWADZIĆ Sesję pod SWOJE DYKTANDO tak jak to w SZKOLE z ZASTRASZONYMI DZIEĆMI i NAUCZYCIELAMI postępowała . Kielskiej miejsce nie jest obok PRZEWODNICZĄCEGO tak jak i pracownicy Urzędu Skarbnik i Sekretarz POWINNI ZAJMOWAC miejsca POZA RADA GMINY i miejsca te POWINNE BYĆ WYRAŹNIE ODDZIELONE !! DOŚĆ DESPOTYZMU Kielskiej a jak ta BABA nie potrafi zrozumieć OD CZEGO jest i ZA CO JEJ PŁACIMY to TRZEBA JA ODWOŁAĆ !! i RADA GMINY powinna się MOCNO nad TYM TEMATEM ZASTANOWIC !! Nie dajcie się LUDZIE nabrać na SZOLOCH bo z tego doskonale Kielska znamy -KAZDY SPOSÓB DOBRY aby PRZY KORYCIE TRWAC - Znamy ekscesy z ,,ŁAPANIEM ZA RĄCZKI" czy SMS-ami w rodzaju ,,ZAWSZE CIEBIE KOCHAŁEM ...." IWmy jaki jest CEL jej WYRACHOWANEGO I SCIŚLE WYREŻYSEROWANEGO postepowania .KORYTO i OGROMNA WYPŁATA i jak to jej się zdaje WŁADZA ABSOLUTNA-to jej ŻYWIOŁ i JEJ CEL . KIELSKA musi ODEJŚC -czasy TYRANI już się SKOŃCZYŁY !! Nie ma co liczyc czy odwoływać się do SUMIENIA tej despotycznej BABY -ona w GENACH takiego czegos nie ODZIEDZICZYŁA .Rodzina SKŁÓCONA z KIM się tylko DA .ROZWÓDKA goni ROZWÓDKE -CZY TAKICH LUDZI tu NAM POTRZEBA ??? czy potrzebujemy NORMALNOSCI DIALOGU WSPÓŁPRACY i WZAJEMNEJ POMOCY a nie TYRANI ,UKŁADÓW KOLESIOSTWA I RZĄDÓW emocjonal=nie niezrównoważonych OSOBNIKÓW ktrzy w SZOK wpadają jak coś się dzieje NIE PO JEJ POKRĘCONEJ MYSLI i jak nadęte rozkapryszone dziecko zabiera swoje zabawki z piaskownicy i BECZY na POKAZ !!

Odpowiedz Cytuj
Wagowi nieudacznicy;-) 22-02-15 18:48

-jełopku , o jakiej ulicy "Rzemieślniczej" piszesz ? takiej nie ma w Baborowie - jest "Rzemieślników " pacanku - matołku , TA ulica utworzyła "wał" nie tylko przez sypany tam popiół, ale , głównie, przez różne rodzaje materiałów utwardzających, sypanych na zlecenie Gminy, -jełopku, chcesz, by wodę z ulicy Rzemieślników mieszkańćy odprowadzali na swoich działkach? oj kretynku -matołku, co do miejsca przy stole, to wagowy zadłuzacz siedział w tym samym miejscu przez nieszczęsne 8 lat i wszyscy widzieli jak pod stołem kopał kacprzaka gdy mu się coś nie podobało Kielska nikogo nie kopie pod stołem - jak wagowy zadłużacz i nie jak widzimy - nie zmienia miejsca - jełopku, co to jest SZOLOCH? ITD błędy , błędy, błędy tak piszą jełopki

Odpowiedz Cytuj
Wagi NIE ma 22-02-15 21:19

Przegrał 2 x wybory. To znaczy, że politycznie NIE istnieje. Dlaczego ktoś obsesyjnie wraca do burmistrza, który już dawno zapomniał, że nim był. Kielska zaczyna 5 rok rzadów i ciągle Waga. Bez sensu. Czas działać na własny rachunek. Waga był złym burmistrzem, ale Kielska powinna zapomnieć o nim. No chyba, że ma wyrzuty sumienia i ciągle myśli o człowieku, który TAK NAPRAWDĘ WYWINDOWAŁ JĄ NAJPIERW NA STOŁEK DYREKTORA SZKOŁY, a później nieświadomie na fotel burmistrza.

Odpowiedz Cytuj
Mieszkanka 22-02-15 22:10

Autor 22-02-2015 20:19:45 Przegrał 2 x wybory. To znaczy, że politycznie NIE istnieje. Dlaczego ktoś obsesyjnie wraca do burmistrza, który już dawno zapomniał, że nim był. Kielska zaczyna 5 rok rzadów i ciągle Waga. Bez sensu. Czas działać na własny rachunek. Waga był złym burmistrzem, ale Kielska powinna zapomnieć o nim. No chyba, że ma wyrzuty sumienia i ciągle myśli o człowieku, który TAK NAPRAWDĘ WYWINDOWAŁ JĄ NAJPIERW NA STOŁEK DYREKTORA SZKOŁY, a później nieświadomie na fotel burmistrza.
Tak,Waga politycznie nie istnieje, ale wciąż ma nadzieję na zaistnienie i dlatego manipuluje ludźmi. Dziwne, ze ludzie nabierają się na manipulacje osoby słabo wykształconej, o niskiej wiedzy i niewielkiej inteligencji. On nie wywindował Kielskiej na żadne stanowisko, Kielska swą osobowością, wykształceniem, wyższym poziomem wiedzy i inteligencji sama doszła do wszystkiego co ma - a już na pewno bez pomocy Wagi ! Z jakiego powodu miałaby mieć wyrzuty sumienia? Czy on ma wyrzuty sumienia za brudną walkę z nią, która trwa od wielu lat, bo on się jej obawiał od wielu lat, jeszcze będąc burmistrzem . Kielska nie odpuści mu niczego np. kompleksu boisk , którymi zajmuje się prokuratura i NIK , właśnie dlatego, ze on nie odpuszcza i dalej SZKODZI GMINIE BABORÓW. Kielska zna swą wartość, słucha ludzi mądrych i doswiadczonych , nie przejmuje się opiniami ludzi malutkiego rozumku , aczkolwiek stara się im tłumaczyć , tłumaczyć, tłumaczyć itd, co można było zaobserwować na sesji. Dobrej nocy dobrym ludziom życzę

Odpowiedz Cytuj
Szanowna mieszkanko 22-02-15 23:21

Zamiast bajdurzyć na forum czas się zabrać do pracy, bo sprawa kompleksu boisk stoi w miejscu. Waga to przeszłość, a ty masz następne 5 lat rządzenia. Jeżeli nie zaczniesz pracować efektywnie przedawni się jak 562. No chyba, że ktoś ma w tym interes?

Odpowiedz Cytuj
KIelska nie odpuści, bo.. 22-02-15 23:31

''Kielska nie odpuści dlatego , że on nie odpuszcza.'' Naprawdę super logiczna argumentacja, a mieszkańcy mają tej wasze wojny dość!

Odpowiedz Cytuj
Wywindował, wywindował. 22-02-15 23:45

Kto decyduje o stanowisku dyrektora szkoły jak nie burmistrz? No kto Cię wspierał? Dzięki komu zostałaś dyrektorem szkoły? Tylko nie ściemniaj, że dzięki otwartemu konkursowi, bo z tego ,,koń by się uśmiał''

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://baborow.istrefa.com

istrefa gmina Baborów | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Baborów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-120


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem