Oceniajcie i komentujcie

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 14 z 17

Pacanki matołkowe 27-09-15 14:58

Matołku pacankowy , to, ze paru głuptaków, w transie nienawiści wypisało BREDNIE , znaczy, ze to TYLKO BREDNIE ! KTÓRE SE MOGĄ WSADZIĆ ....

Odpowiedz Cytuj
Ksiądz 27-09-15 15:00

Autor 27-09-2015 13:58:20 matołku pacankowy , to, ze paru głuptaków, w transie nienawiści wypisało BREDNIE , znaczy, ze to TYLKO BREDNIE ! KTÓRE SE MOGĄ WSADZIĆ ....
888 WSADZĄ CI TAM GDZIE CI KASIĄDZ WSADZAŁ

Odpowiedz Cytuj
WYGOŃMY BARACHŁO 20-10-15 19:23

Wygońmy to NADETE BARACHŁO !!!! WOOOON

Odpowiedz Cytuj
Pokazuja Beate Kępę a ja wid 12-12-15 11:04

Pokazuja Kępę Beate ..sprzedajną zdradziecka lokujaca się TAM gdzie KORZYSTNIEJ -jej JAZGOT i BREDNIE ,SKOWYT NIEKOMPETENCJI no i GROŹBY GROZBY GROZBY -DO SUUUNDU jak kto odważy się jej PRAWDE W OCZY POWIEDZIEC . Pokazuja Kępę a ja widze KIEPSKĄ rwaca włosy i na zawołanie się rozpłakujaca ....i ten JAZGOT SKOWYT KRZYK ..... TEN KRAJ jeszcze nigdy tak NISKO NIE UPADŁA !!! Ta GMINA jeszcze NIGDY tak NISKO NI EUPADŁA !!!! Dzicz motłoch cwaniaki co dopchali się do KORYTA to jest EKIPA Kiepskiej .....PODOBIEŃSTWO uderzające wręcz BLIŹNIACZKI !!! PO TRUPACH do KORYTA !!! Zdeptac innych zniszczyć bo tylko JA JA JA się licze . W Warszawce PROTESTY !!! Wygońmy to BARACHŁO !!!

Odpowiedz Cytuj
Beata to czy Elka 13-12-15 19:43

[LINK] SKOWYT nieudolności zakłamania -JA TYLKO JA mam RACJE !! skąd MY to znamy -ten sam SKOWYT u NAS słyszymy no i DO SĄDU !!!!

XXIV Rocznica Powstania Radia Maryja: Wystąpienie min. Beaty Kempy

no i to dupoliztwo ..to PRZECIEZ tez DOSKONALE ZNAMY na szczeblu znacznie niższym przecie !!! tak się ROBI SUKCES tak się klaszcze az KORYTO do RYJA się przytuli !!!!Za KORYTO wszystko ...

Odpowiedz Cytuj
EEEElUUUU for YUUUU 28-12-15 20:23

Nic na to nie poradzę! Wybaczcie Poecie Lecz ja się zakochałem w tej oto kobiecie! Kocham małe oczęta, w tłuszczu zatopione! Czółko niskie, dziewicze, myślą nieskażone. Kocham krótkie nóżęta, które jak dwa słupy Z trudem ciężar dźwigają wielkiej, tłustej i ogromnej dupy Kocham wielkie piersiątka co wiszą jak dzwonki, W które ksiądz dzwonił pałą niemałą Te podwójne podbródki, tę talię biedronki. Lecz przecież ma wybranka, prócz tłustego brzucha, Winna mieć wiele zalet umysłu i ducha Które chciałem opiewać! Lecz tu przyszła bieda! Bo wierszyka o niczym napisać się nie da...

Odpowiedz Cytuj
A mnie się podoba 28-12-15 20:48

Świadoma swojej wartości Liliana Marcinkiewicz- Krysiak, wizażystka, filozof - Piękna kobieta to według mnie kobieta pewna swoich atutów. Świadoma tego, co jest w niej atrakcyjne. To kobieta, która jest dumna z bycia kobietą. Lubi swoje ciało, bez względu na to jaki nosi rozmiar. Jeśli ma jakieś kompleksy to o nich nie mówi. Wydaje się, że o nich zapomniała, bo albo nauczyła się z nimi żyć albo umiejętnie zakrywać. - Jeśli ma grube uda, to nie nosi obcisłych spodni, jeśli ma szeroki nos to umiejętnie go pudruje, jeśli jest niska to nosi szpilki.Piękna kobieta, to kobieta, która cieszy się ze swojego życia i potrafi z niego czerpać pełnymi garściami. Nie musi mieć stałych adoratorów upewniających ją o atrakcyjności, wystarczy jej jeden ukochany mężczyzna, w oczach którego może przeglądać się jak w zwierciadle. - Prawdziwie atrakcyjna kobieta wie, że nie musi mieć dwudziestu lat i figury modelki aby być pociągającą i interesującą. Piękno kobiety to przede wszystkim sztuka życia. Radość, optymizm i szczypta pewności siebie. Piękno jest dla każdego czymś innym, nie można go zmierzyć, zważyć i podać dokładnych ram. Niedawno pytałam przyjaciela, co dla niego jest najbardziej pociągające w kobiecie. Miał trudności w określeniu tego. Czasami jak magnes działają długie, kręcone włosy, innym razem zapach perfum, które kobieta używa, sposób w jaki się porusza, albo to jak splata nogi siedząc na krześle. Nie każda z nas jest piękna w klasycznym tego słowa znaczeniu, ale z pewnością każda kobieta może być atrakcyjna - bez względu na wiek i wymiary!

Odpowiedz Cytuj
Ja 28-12-15 20:50

Chciałabym tak wyglądać jak Pani Ela. I myślę że nie ja jedna. Jest atrakcyjną i zadbaną kobietą przy tym inteligentną i zaradną.

Odpowiedz Cytuj
MĘŻCZYZNA 28-12-15 20:53

W mojej pracy spotykam różne kobiety. Z doświadczenia wiem, że z kobiety o nietypowej urodzie można wydobyć interesujący obraz, który jest zapisany na jej twarzy. - Jako fotograf dużo widzę. Często taka wrażliwość jest przydatna w chaosie sesji zdjęciowej, bo wtedy potrafię dostrzec wiele szczegółów, które można zmienić tak, aby zdjęcie i widniejąca na nim kobieta wyglądała jeszcze lepiej. Uważam, że nie można mieć obsesji na punkcie swoich wad. Kobiety powinny zaakceptować siebie takimi, jakimi są. Nie ma piękna absolutnego. Jedyne idealne piękno to to, które jest w nas. Na zakończenie przytoczę słowa Henryka Sienkiewicza, które będą stanowić puentę mojej wypowiedzi: Każda kobieta piękna jest brzydką w stosunku do piękniejszej od siebie, każda brzydka - piękną w stosunku do brzydszej - każda, czy piękna, czy brzydka, piękna - w stosunku do mężczyzny, któremu się podoba. Piękno to błysk w oku Monika Jurczyk, stylistka - Dla mnie najpiękniejsze są kobiety pewne siebie, przekonane o własnej wartości. W swojej pracy często odmieniam tzw. szare myszki w piękne kobiety. Widzę jak odpowiednie ubranie, makijaż i fryzura dodaje im pewności siebie, działa nie tylko na zewnątrz ale i wewnątrz. To naprawdę niewiarygodna siła. Nieważny jest rozmiar, chodzi tylko o to, żeby dobrze wyglądać i dobrze się czuć w swojej skórze! Gdy kobieta przekona się o własnej atrakcyjności - nic nie jest w stanie jej zatrzymać. Bo piękno to błysk w oku, filuterny uśmiech i inteligentna rozmowa. Nie ma stałych kanonów.

Odpowiedz Cytuj
Znawca piękna 28-12-15 20:55

Naturalność - kwintesencja kobiecości Adrian Kamil Grajcar - stylista mody i gwiazd - Prawdziwe piękno objawia się w kobiecej naturalności i kulturze osobistej. W tym, jakim jest człowiekiem, jaki ma charakter, sposób bycia, gestykulacji. Atrakcyjność kobiety dostrzec można w jej sposobie poruszania się i rozmowie z drugim człowiekiem. Piękna, zmysłowa kobieta to osoba pewna siebie, pewna swojej wartości. Pogodzona z własnymi niedoskonałościami. - Znam wiele kobiet, które na co dzień starają się ukryć czy zminimalizować swoje niedoskonałości licznymi zabiegami kosmetycznymi, żmudnymi ćwiczeniami po kilka godzin na siłowni - bez żadnego efektu. Uważam, że trzeba akceptować siebie taką, jaką się jest. Nie oszukamy natury. Kobieta, która akceptuje siebie ze wszystkimi swoimi wadami, kompleksami czuje się piękna, pewna siebie, zadowolona z życia i spełniona w każdej dziedzinie. - Warto również zapamiętać, że tak naprawdę dla faceta nie liczy się to, ile kobieta ma pieniędzy w portfelu, jakie nosi ubrania, jakim jeździ samochodem. Najważniejsze jest to, jakim jest człowiekiem. Mężczyźni uwielbiają zadbane kobiety. Dlatego dziewczyny: dbajcie o siebie nawet jak nie wychodzicie z domu. Zróbcie sobie lekki makijaż, przygotujcie wspólną kąpiel przy świecach, załóżcie seksowną bieliznę, która rozpali zmysły Waszego faceta i pielęgnujcie Wasz związek każdego dnia.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://baborow.istrefa.com

istrefa gmina Baborów | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Baborów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-120


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem