Lekarze i miejscowa Opieka medyczna

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Pacjent 27-06-16 22:03

Przyjazny Gminie i Mieszkańcom Gminy Burmistrz Eugieniusz Waga za swojego panowania próbował zrobić porządek z miejscowa medycyna ,sprowadzał specjalistów i fachowców w tej branży ,niestety wybraliśmy Kielska ..od tego czasu w sprawie ZDROWIA Mieszkańców nic się w Gminie i Miescie nie dzieje . Lekarze to miejscowi fachowcy ..znający swoich pacjentów doskonale ,jest dziadunio który już dawno powinien dac sobie spokuj z wypisywaniem recept ,brak SPECJALISTÓW i MŁODYCH lekarzy leczących NOWYMI METODAMI ale wiadomo kto rządzi Gmina ....na UKŁADY nie ma RADY a RADA Gminy ..no cóż NIE WIEM PO CO niektórzy SIE PCHALI na STOŁEK RADNEGO skoro poza PIERDZENIEM w STOŁEK nie wiele na Sesjach robia . czy DIETA to jedyny bodziec i MOTYWACJA do bycia RADNYM .

Odpowiedz Cytuj
Baborowianin 31-08-17 0:27

Ha,ha,tak napewno p.Waga przychylny chorym ludziom.Zenada ten wpis.

Odpowiedz Cytuj
Ul.Dabrowszczaków 10-09-17 21:07

PiSowski motłoch zyczy sobie zmiane nazw ulic ..uważam że ulica ta powinna się nazywać ,,Ślepy Zaułek Jarosława Kaczyńskiego"

Odpowiedz Cytuj
Krillin 21-09-17 14:46

A czy zna ktos kogos od leczenia wzdec i gazow?

Odpowiedz Cytuj
Czekowicz 21-09-17 21:57

A pewnie ze znam taka osobe co WSZYSTKO POTRAFI ..to MOJA SZEFOWA -ta wybitna jedyna najmądrzejsza ..ta co ze mnie KRETYNA co pieczatkę nie umiał porządnie przywalić zrobiła FACHURE co na WSZYSTKIM się znam (za przyzwoleniem -tej JEDYNEJ )oczywiście ...niech zyje WYBITNA baba z wielka dupa i pryszczem ...NIECH ŻYJE i PODWYZKE czas jej dac i (mnie tez -ona da ) oj da da da ..

Odpowiedz Cytuj
Marek Cz 27-11-17 6:19

..jest JEDNA taka WYBITNA WSPANIAŁ NAJMĄDRZEJSZA z zawsze rozdarta JAPĄ ..Ela -ona cie wyleczy ....(Elu pamiętaj o mnie i mojej rodzinie -ja ci zawsze kadzic będę o ty wsopaniała jedyna naj naj naj -a jak już nie będziesz tym czym jesteś to cię ocharkam jak każdego ...ja sprzdajny MAREK)

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://baborow.istrefa.com

istrefa gmina Baborów | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Baborów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-120


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem