Kielska musi ODEJŚC

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 9

FiFi 19-02-15 9:13

Ta kobieta nie ROZUMIE po co jest w Gminie -Dziwię się PRZEWODNICZĄCEMU RADY że nie UKRUCIŁ nieudolnych wuwwodów Kielskiej .TO RADA jest od RZĄDZENIA a Kielska ma GRZECZNIE WYKONYWAC POLECENIA RADY GMINY która MY MIESZKAŃCY WYBRALIŚMY -najwyższego ORGANU GMINY -o czym Kielska w swej zajadłości zdaje się ZAPOMINAC -UZURPUJĄC SOBIE WŁADZE DESPOTYCZNA JEDYNA I oczywiście NAJMĄDRZEJSZĄ WYBITNĄ i etcetera .

Odpowiedz Cytuj
Głos szczerości 19-02-15 14:51

Pani wice, żeby startować do kielskiej musi pani jeszcze długo nad soba pracować. nie dorasta pani wiedzą w zakresie prac w urzedzie kielskiej co widzieliśmy na filmie z sesji. a swoje chore ambicje niech pani zostawi w domu dla męża bo wiemy kogośmy wybrali na naszego burmistrza i wiemy kogo wybrali wyborcy wagowego. pani wraca do zadłużania gminy zeby ją zdestabilizować. urazona ambicja u pani nie idzię z wiedzą czego dowodem jest ostatnia sesja.

Odpowiedz Cytuj
Pimpuś 19-02-15 15:13

Uuuu! Ależ boli Anna K-M!!!Toż to największa porażka wyborcza Kielskiej. Pani Bunczkowa, pani Wołkowa i wy cała reszta- szczęki wam opadają niemiłe panie, co? A siedzieć cicho i nie zagłuszać głosu zdrowego rozsądku! Podlizywanie się nie wyszło z mody, ale róbcie to w kuluarach, w zaciszu NAJWAŻNIEJSZEGO gabinetu. Tam podawajcie sobie chusteczki do wycierania łez i tam wspólnie przeżuwajcie gorycz porażek, a będzie ich wiele. NADESZŁO NOWE!!! Szkoda, że wy tego nie widzicie. Ale poczujecie. Ha Ha Ha. Jak mawia "zacna" Tłustomościanka - córunia jeszcze mniej zacnego tatunia, który się nie załapał - ból d_py powraca oj, powraca i spać po nocach nie daje. Ha ha!

Odpowiedz Cytuj
Wice-mało-wiedząca 19-02-15 22:38

Pani wice, żeby startować do kielskiej musi pani jeszcze długo nad soba pracować. nie dorasta pani wiedzą w zakresie prac w urzedzie kielskiej co widzieliśmy na filmie z sesji. a swoje chore ambicje niech pani zostawi w domu dla męża bo wiemy kogośmy wybrali na naszego burmistrza i wiemy kogo wybrali wyborcy wagowego. pani wraca do zadłużania gminy zeby ją zdestabilizować. urazona ambicja u pani nie idzie z wiedzą czego dowodem jest ostatnia sesja.

Odpowiedz Cytuj
ZAŁOSNE SPRZEDAWCZYKI i PRZYD 19-02-15 23:29

ZAŁOSNA SWORA Ludzi bez kręgosłupa ,oddani ,poddani sprzedajni zastraszeni ,A co to za ŻAŁOSNE TEKSTY pisujecie ??Boicie się JEDNEJ Kobierskiej ??? Tak słaba jest POLITYKA Kielskiej ??Jej ZAMORDYZM i UKAŁDY skończyły się z ODEJŚCIEM z RADY tych co GŁOSOWALI ZA SWOIMI KORZYŚCIAMI ,tych co zostaki sprytnie wmanewrowani w zależnosci KIELSKIEJ !!! DUPA WAM SIĘ PALI i obawiacie się ze WASZE PASKUDNE RYJE od KORYTA wkońcu wam odetna ??? Kielska MU&SI ODEJSC -CZAS NORMALNYCH ludzi NADCHODZI !! Autor 19-02-2015 21:38:13 pani wice, żeby startować do kielskiej musi pani jeszcze długo nad soba pracować. nie dorasta pani wiedzą w zakresie prac w urzedzie kielskiej co widzieliśmy na filmie z sesji. a swoje chore ambicje niech pani zostawi w domu dla męża bo wiemy kogośmy wybrali na naszego burmistrza i wiemy kogo wybrali wyborcy wagowego. pani wraca do zadłużania gminy zeby ją zdestabilizować. urazona ambicja u pani nie idzie z wiedzą czego dowodem jest ostatnia sesja.

Odpowiedz Cytuj
Do wice=przegranej 20-02-15 8:43

Żałosną sforą ( A NIE- "sworą" jełopki wagowe !) okazaliście wy , jełopki wagowe, pokazaliście żałosną niewiedzę , zaskakujące jest ( SZOK ! ) że osoba NIBY WYKSZTAŁCONA tak was zmanipulowała ( ignorantka na całego ), ze głosowaliście PRZECIW interesom mieszkańców z waszych okręgów wyborczych - jełopki ! Mieszkańcy was docenią !!!!!

Autor 19-02-2015 22:29:03 ZAŁOSNA SWORA Ludzi bez kręgosłupa ,oddani ,poddani sprzedajni zastraszeni ,A co to za ŻAŁOSNE TEKSTY pisujecie ??Boicie się JEDNEJ Kobierskiej ??? Tak słaba jest POLITYKA Kielskiej ??Jej ZAMORDYZM i UKAŁDY skończyły się z ODEJŚCIEM z RADY tych co GŁOSOWALI ZA SWOIMI KORZYŚCIAMI ,tych co zostaki sprytnie wmanewrowani w zależnosci KIELSKIEJ !!! DUPA WAM SIĘ PALI i obawiacie się ze WASZE PASKUDNE RYJE od KORYTA wkońcu wam odetna ??? Kielska MU&SI ODEJSC -CZAS NORMALNYCH ludzi NADCHODZI !! Autor 19-02-2015 21:38:13 pani wice, żeby startować do kielskiej musi pani jeszcze długo nad soba pracować. nie dorasta pani wiedzą w zakresie prac w urzedzie kielskiej co widzieliśmy na filmie z sesji. a swoje chore ambicje niech pani zostawi w domu dla męża bo wiemy kogośmy wybrali na naszego burmistrza i wiemy kogo wybrali wyborcy wagowego. pani wraca do zadłużania gminy zeby ją zdestabilizować. urazona ambicja u pani nie idzie z wiedzą czego dowodem jest ostatnia sesja.

Odpowiedz Cytuj
Sesja cd 20-02-15 9:07

Burmistrz fachowo wyjaśniła dlaczego powinien być zrobiony remont ul Rzemieślników dlaczego potrzebna jest oczyszczalnia ścieków natomiast radna Kobierska wykazała się nieznajomością czegokolwiek na sesji. Widać to na filmie. Jeżeli ktoś broni głupiego swojego zdania to widać że pisze to sama radna która boi sie krytyki, ale tak jest jeżeli z nieznajomości przepisów krytykuje sie na forum innych i nagle stało sie OSOBĄ MEDIALNA TAK JAK TO STAŁO SIE W PRZYPADKU RADNEJ KOBIERSKIEJ NALEŻY SIE LICZYĆ Z KONSEKWENCJAMI ŻE BĘDZIE ZARÓWNO KRYTYKA , WYPOMINANIE, CZEPIANIE SIĘ RODZINY, JAK PRACUJE NA ŚLASKU I DOSŁOWNIE WSZYSTKIEGO . MYŚLĘ,ŻE RADNA KOBIERSKA JUZ NIEJEDNOKROTNIE SAMA UMIESZCZAŁA WPISY NA TYM FORUM I NIE POWINNA BYĆ ZDZIWIONA WPISAMI JAKIE KIERUJE SIĘ POD JEJ ADRESEM. A KREOWANIE JEJ NA POGROMCZYNIE KIELSKIEJ JEST SŁABYM EPITETEM POD ADRESEM RADNEJ BO JESZCZE DUŻO WODY UPŁYNIE NIM RADNA KOBIERSKA NABIERZE OGŁADY POLITYCZNEJ NO I WEŻMIE SIE ZA CZYTANIE UCHWAŁ I ROZPORZĄDZEŃ, ZACZNIE W GODZINACH WYZNACZONYCH ODBYWAĆ SWOJE DYŻURY A NAJWAŻNIEJSZE ZACZNIE MYŚLEĆ ŻE DOBRO GMINY A NIE REPREZENTOWANIE WATAŻKI WAGOWEGO KTÓRY POLEGŁ W WYBORACH BO EWENTUALNI WYBORCY NIE UWIERZYLI W JEGO CZYSTE INTENCJE JEST FAKTEM BEZSPORNYM. TAK WIĘC RADA DLA RADNEJ KOBIERSKIEJ WIĘCEJ POKORY DLA TYCH CO WIEDZA LEPIEJ OD PANI CO DLA GMINY JEST WAZNIEJSZE NIZ WŁASNE URAŻONE AMBICJE. RADNYM ZOSTAJE SIĘ ŚWIADOMIE A NIE JAKO Z NAMASZCZENIA WAGI I WYPOWIADAC SIE OSTENTACYJNIE MYŚMY. CZEKAM DALSZYCH RELACJI I SESJI W BABOROWIE JAK I WIELU NA TYM FORUM bo 427 wejść na sprawozdanie z sesji jest dowodem na to że mieszkańcy interesuja się jak pracuja radni a obecnie gorący temat jak pracuje wice Kobierska.

Odpowiedz Cytuj
Głubczycka zapijaczona psycho 20-02-15 10:26

ZAŁOSNA SFORA Ludzi bez kręgosłupa ,oddani ,poddani sprzedajni zastraszeni ,A co to za ŻAŁOSNE TEKSTY pisujecie ??Boicie się JEDNEJ Kobierskiej ??? Tak słaba jest POLITYKA Kielskiej ??Jej ZAMORDYZM i UKAŁDY skończyły się z ODEJŚCIEM z RADY tych co GŁOSOWALI ZA SWOIMI KORZYŚCIAMI ,tych co zostaki sprytnie wmanewrowani w zależnosci KIELSKIEJ !!! DUPA WAM SIĘ PALI i obawiacie się ze WASZE PASKUDNE RYJE od KORYTA wkońcu wam odetna ??? Kielska MU&SI ODEJSC -CZAS NORMALNYCH ludzi NADCHODZI !! KIELSKA MUSI ODEJŚC -CZas na NORMALNOSC na DIALOG a nie TYRANIĘ ZAMORDYZM i uzurpowanie sobie wybitnych zdolności bo te sa MIZERNE -jak DYREKTOROWANIE w SZKOLE z którego w POPŁOCHU UCIEKAŁA !! KIELSKA MUSI ODEJSC

Odpowiedz Cytuj
DO OBROŃCY WICE KOBIERSKIEJ 20-02-15 12:16

Wice kobierskiej nikt się nie boi bynajmniej bo film z sesji pokazał jak kobierska przygotowuje sie do sesji jak kobierska traktuje mieszkańców jak kobierska jest NIEPRZYGOTOWANA MERYTORYCZNIE I JEJ NIEDOUCZENIE BO NIE WIE CO NAWET CO DZIEJE SIE W URZĘDZIE BO PRZYCHODZI DO NIEGO TYLKO BY POKAZAĆ SIE NA SESJACH . JEDNO PEWNE ,KOBIERSKA STAŁA SIE MEDIALNA A TO MA PLUSY I WIELE WAD. KOBIERSKA W ROZMOWIE MERYTORYCZNEJ NIE DORASTA DO POZIOMU PANI BURMISTRZ , BO PRZEWODNICZACY TOKARZ JAKI BYŁ W POPRZEDNIEJ KADENCJI TO BYŁ ALE GŁOSOWAŁ ZA SPRAWAMI ISTOTNYMI DLA GMINY A WSZYSCY WIDZIELI OSTATNIO JAK I STYL GŁOSOWANIA MA KOBIERSKA. A TEGO KLAKIERKU NIE WYMARZESZ Z ZAPISU SESJI

Odpowiedz Cytuj
Jak WYBITNA jest Kielska 20-02-15 13:51

WIDAĆ SZPICLU ZEŚ JESZCZE NIE ZMĄDRZAŁA PO CZARNEJ POLEWCE JAKĄ TWOJA IDOLKA CI PODAŁA - NAPISZ JESZCZE ZAPIJACZONA KRETYNO PSYCHOLKO ze KUOPA jaka KIELSKA ROBI jest WSPANIAŁA I PACHNIE a pozatym KUPA Kobierskiej oczywiście NIE DORASTA DO WSPANIAŁEJ KUPY Kielskiej !!!! :0 Ty się ZAPIJACZONA PRZEGRANA PRZYBŁEDO W ZAKUTY ŁEP PIERD....J !!! BO NIC MĄDRZEJSZEGO JUZ ZROBIC NIE MOŻESZ Autor 20-02-2015 11:16:10 wice kobierskiej nikt się nie boi bynajmniej bo film z sesji pokazał jak kobierska przygotowuje sie do sesji jak kobierska traktuje mieszkańców jak kobierska jest NIEPRZYGOTOWANA MERYTORYCZNIE I JEJ NIEDOUCZENIE BO NIE WIE CO NAWET CO DZIEJE SIE W URZĘDZIE BO PRZYCHODZI DO NIEGO TYLKO BY POKAZAĆ SIE NA SESJACH . JEDNO PEWNE ,KOBIERSKA STAŁA SIE MEDIALNA A TO MA PLUSY I WIELE WAD. KOBIERSKA W ROZMOWIE MERYTORYCZNEJ NIE DORASTA DO POZIOMU PANI BURMISTRZ , BO PRZEWODNICZACY TOKARZ JAKI BYŁ W POPRZEDNIEJ KADENCJI TO BYŁ ALE GŁOSOWAŁ ZA SPRAWAMI ISTOTNYMI DLA GMINY A WSZYSCY WIDZIELI OSTATNIO JAK I STYL GŁOSOWANIA MA KOBIERSKA. A TEGO KLAKIERKU NIE WYMARZESZ Z ZAPISU SESJI

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://baborow.istrefa.com

istrefa gmina Baborów | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Baborów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-120


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem