Informatyk NASZEJ GMINY

Strona 4 z 4

Mieszkaniec 22-12-17 6:12

Największy MIKOŁAJ przyszedł do ZŁODZIEJA którego zatrudniła Kiepska ...ten to się napasł ,przy biernej postawie osób ZATRUDNIONYCH w Gminie za ciężkie pieniądze ...a może by tak kolejna podwyżka ..tylko patrzeć kiedy geriatria prowadzającego kundla na sznurku i obsrywającego Gminne ulice wystąpi z wnioskiem o podwyżkę a dzieci jej tez w zamian pięknie awansują ....i raczka rączkę ... a Rączka nadal będzie drążył przekręt z autobusami -nadal bezskutecznie temat blokowany przez Kiepską i jej przydupasów ..

Marian 22-12-17 11:15

Autor 22-12-2017 05:12:08 największy MIKOŁAJ przyszedł do ZŁODZIEJA którego zatrudniła Kiepska ...ten to się napasł ,przy biernej postawie osób ZATRUDNIONYCH w Gminie za ciężkie pieniądze ...a może by tak kolejna podwyżka ..tylko patrzeć kiedy geriatria prowadzającego kundla na sznurku i obsrywającego Gminne ulice wystąpi z wnioskiem o podwyżkę a dzieci jej tez w zamian pięknie awansują ....i raczka rączkę ... a Rączka nadal będzie drążył przekręt z autobusami -nadal bezskutecznie temat blokowany przez Kiepską i jej przydupasów ..
Drogi 'anonimowy' mieszkańcu, Skąd w Tobie tyle zawiści? miałbyś chociaż odwagę się przedstawić, a nie wypisywać takie brednie na forum podszywając się pod różne osoby, obrażając innych. Styl twojego pisania doskonale pokazuje, że sam piszesz i sam sobie odpisujesz. Pamiętaj też, że internet nie jest anonimowy, bardzo prosto można Cię odnaleźć. Wystarczy kilka pism i zapukają do Niebiescy Panowie może Cię to słono kosztować.
Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://baborow.istrefa.com

istrefa gmina Baborów | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Baborów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-120


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem