Informatyk NASZEJ GMINY

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 4 z 4

Mieszkaniec 22-12-17 6:12

Największy MIKOŁAJ przyszedł do ZŁODZIEJA którego zatrudniła Kiepska ...ten to się napasł ,przy biernej postawie osób ZATRUDNIONYCH w Gminie za ciężkie pieniądze ...a może by tak kolejna podwyżka ..tylko patrzeć kiedy geriatria prowadzającego kundla na sznurku i obsrywającego Gminne ulice wystąpi z wnioskiem o podwyżkę a dzieci jej tez w zamian pięknie awansują ....i raczka rączkę ... a Rączka nadal będzie drążył przekręt z autobusami -nadal bezskutecznie temat blokowany przez Kiepską i jej przydupasów ..

Odpowiedz Cytuj
Marian 22-12-17 11:15

Autor 22-12-2017 05:12:08 największy MIKOŁAJ przyszedł do ZŁODZIEJA którego zatrudniła Kiepska ...ten to się napasł ,przy biernej postawie osób ZATRUDNIONYCH w Gminie za ciężkie pieniądze ...a może by tak kolejna podwyżka ..tylko patrzeć kiedy geriatria prowadzającego kundla na sznurku i obsrywającego Gminne ulice wystąpi z wnioskiem o podwyżkę a dzieci jej tez w zamian pięknie awansują ....i raczka rączkę ... a Rączka nadal będzie drążył przekręt z autobusami -nadal bezskutecznie temat blokowany przez Kiepską i jej przydupasów ..
Drogi 'anonimowy' mieszkańcu, Skąd w Tobie tyle zawiści? miałbyś chociaż odwagę się przedstawić, a nie wypisywać takie brednie na forum podszywając się pod różne osoby, obrażając innych. Styl twojego pisania doskonale pokazuje, że sam piszesz i sam sobie odpisujesz. Pamiętaj też, że internet nie jest anonimowy, bardzo prosto można Cię odnaleźć. Wystarczy kilka pism i zapukają do Niebiescy Panowie może Cię to słono kosztować.

Odpowiedz Cytuj
PGRowiec 23-08-18 10:17

Może i NIE NA TEMAT ...Kielska kolejny SUKCES ODTRABIŁA ….Jutro, w Naszej Gminie, wielkie wydarzenie - otwarcie największej i najnowocześniejszej fermy krów w Polsce. Załączam artykuł z 2015r.zapowiadający , wtedy, tą ogromną inwestycję w kolonii Tłustomostów- Langowie. ,....A co z azotanami które w NASZEJ BABORWOSKIEJ wodzie w dziwny sposób w ilościach znacznych pokazuja się kiedy na ŁAKI wokół UJEC WODY GNOJÓWE pwena FIRMA wylewa ??? cichosza ???? SUKCES KORYTO I STOŁEK pod dupa no i RYJ W KORYCIE to jest TO co jest CELEM ..no i DOBRO MIESZKAŃCÓW GMINY -koń Chomyniuka nawet się SMIEJE ….DOBRO Mieszkańców ..cha cha cha ..DOBRO MIESZKAŃCÓW

…..a co z INFORAMTYKIEM ZŁODZIEJEM ???czyżby zamieciono pod DYWAN ???KTO ODPOWIEDZIAŁ PERSONALNIE I MATERIALNIE za BRAK NADZORU nad PRACOWNIKAMI no i za NASZA KASE ?? bo chłoptaś pyszałkowaty nadal się w RYJ ludziom SMIEJE ...i ,lody kreci "

Odpowiedz Cytuj
Pamietam i JA 23-08-18 10:49

[LINK]

przeczytałam dokładnie ...Myśle że Kielska tez na OTWARCIU była czy będzie ..na pewno zjedzie się ELITA PiSowskich aparatczyków a to przecież powód aby się POKAZAC aby peany pochwalne wyrecytować no i ,,może ktoś kopciucha zauważy,, Szokda ze Kielska nie pisze CO DLA NAS mieszkańców GMINY da ta biznesowa sprawa ???ile PODATKU wpłynie do KASY GMINY i ile AGRESYWNEJ GNOJÓWKI spłynie do NASZYCH WÓD z których czerpiemy WODE PITNA ..jak wygląda oddziaływanie na SRODOWISKO tego BIZNESU ???
oto fragment z ,,BICIA PIANY "

Nowoczesna ferma krów powstaje w Langowie pod Baborowem, w miejscu starych obiektów tego typu, ale o wiele mniejszych i skromniejszych, no i nie tak nowoczesnych, bo wybudowanych jeszcze w 1986 roku. Teren, na którym budowana jest ferma, obejmuje 15 hektarów. Staną na niej aż 23 różnego rodzaju obiekty i budynki, między innymi: obory dla bydła, miejsce do dojenia krów, magazyny, zbiorniki, silosy, hydroforownia, stacja transformatorowa, przepompownie czy budynki administracyjne.

Czytaj więcej: [LINK]

a CO Z OCHRONA SRODOWISKA ???czy tysiące litrów a raczej hektolitrów (to tak jak GROSZE i ZŁOTÓWKI-dla przypomnienia pewnej wybitnej matematyczce zwanej ..jeszcze Burmistrzem) gnojowicy pujdzie w GLEBE bo o jakiejkolwiek OCZYSZCZALNI w ty artykule ZAPOMNIANO … Czy wiecie GDZIE lezy LANGOWO ???wysoko lezy a GNOJÓWKA ma to do siebie ze spływa nisko jak naj nizej -a może MATEMATYCZKA o tym nie wie bo nie wie ze za GROSZE sprzedaje się tak jak za ZŁOTÓWKI tylko jest ich WIECEJ ….co z EKOLOGIA ????
Mam nadzieje ze kolejne wypociny na Facebooku się ukaza i dowiemy się KTO ZA RACZKI łapał te WYBITNA a KOMU nie DAŁA a KTO olał RACZKI wystawione do ŁAPANIA ..no i co z GNOJÓWKA i co z tego PGRowskiego BIZNESU maja MIESZKAŃCY GMINY BABORÓW ..

Odpowiedz Cytuj
Misia 09-09-18 18:33

Jak tam Adrian ??kogo teraz w rogi walisz ? czy ciebie już wala ?

Odpowiedz Cytuj
Kamil 13-09-18 8:01

Adrian ma wyj... :) wałki robi pewnie dalej....

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://baborow.istrefa.com

istrefa gmina Baborów | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Baborów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-120


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem