Informatyk NASZEJ GMINY

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 4

Abc 07-12-17 10:07

Ja się pytam gdzie jest POLICJA? Zwykłemu człowiekowi mandaty za byle co... a tutaj taki przekręt, przestępstwo gospodarcze, okradł w sumie nas wszystkich i zero reakcji. Chodzi sobie chłopak po Baborowie jakby nigdy nic.

Odpowiedz Cytuj
Antoni 07-12-17 11:58

Sprawa powinna zostać nagłośniona maksymalnie jak się tylko da, aby każdy usłyszał o niej oraz pociągnąć do odpowiedzialności wszystkich grzybów winnych takiego stanu rzeczy.. Adrian M. będzie skończony my podatnicy wypruwamy ostatnie flaki z siebie aby coś mieć a taki śmieć będzie marnotrawić nasze ciężko wypracowane pieniądze..

Odpowiedz Cytuj
Filon 07-12-17 22:59

..porazajacy BRAK NADZORU nad pracownikami ...tu się liczy tylko nisko leb zwieszony przez ta JEDYNA WYBITNA WSPANIAŁĄ ,tu się zatrudnia ludzi bez doświadczenia i kwalifikacji za marnr wynagrodzenia (tylko JEDNEJ się PODWYŻKA należy ..oj NALEZY a i czas a ROZLICZYC z bałabanu i bylejakości jaka w Baborowie ustanowiła i skowytem a czasem fałszywymi łazami uskutecznia ..TO WINA tej JEDYNEJ i NIKOGO innego ..nawet chłoptaś złodziejacha widzac porażające niedbalstwo i brak kompetencji wykozystał tylko OKAZJE a wiadomo ze to OKAZJA czyni ZŁODZIEJA ...KOLESIE UKŁADY i SKOWYT babola to jest obecny Baborów

Odpowiedz Cytuj
AmUs 08-12-17 14:01

Autor 07-12-2017 21:59:14 ..porazajacy BRAK NADZORU nad pracownikami ...tu się liczy tylko nisko leb zwieszony przez ta JEDYNA WYBITNA WSPANIAŁĄ ,tu się zatrudnia ludzi bez doświadczenia i kwalifikacji za marnr wynagrodzenia (tylko JEDNEJ się PODWYŻKA należy ..oj NALEZY a i czas a ROZLICZYC z bałabanu i bylejakości jaka w Baborowie ustanowiła i skowytem a czasem fałszywymi łazami uskutecznia ..TO WINA tej JEDYNEJ i NIKOGO innego ..nawet chłoptaś złodziejacha widzac porażające niedbalstwo i brak kompetencji wykozystał tylko OKAZJE a wiadomo ze to OKAZJA czyni ZŁODZIEJA ...KOLESIE UKŁADY i SKOWYT babola to jest obecny Baborów
Moze nie przepadam i nie podoba mi się zachowanie tej jedynej, ale po co siejesz taką nienawiść i zawiść, to jest porażające małostkowe zachowanie, tacy jak ty nigdy w życiu do niczego nie dojdą, zawsze będą gołodupcami. Zrobiłbyś wszystko aby dokopać każdemu, komu w życiu jest lepiej niż tobie zamiast skupić się na sobie, po prostu żenada.

Odpowiedz Cytuj
MIESZKANIEC 08-12-17 15:42

AmUs TY OKROPNY PUSTAKU BETONOWY (gdzie masz mózg?) jak możesz tak pisać.. każdego GNOJA który marnotrawi pieniądze publiczne powinno się UPOKARZAĆ publiczne! skoro taki GNÓJ zdecyduje się na pracę za nasze pieniądze publiczne to powinien wykonywać ją uczciwie i sumiennie ... puknij się w głowę za to co piszesz! JEŚLI ADRIAN M. NAKRADŁ TO POWINIEN PONIEŚĆ KONSEKWENCJE prawne I TEN KTO DO TEGO DOPUŚCIŁ !!! SWOJĄ DROGĄ POZIOM ZATRUDNIONYCH W GMINIE TO TOTALNE DNO ! NIEKOMPETENTNOŚĆ BRAK WIEDZY U TAKICH OSÓB !!!!

Odpowiedz Cytuj
Anonimowy1 08-12-17 16:54

Tak, jest złodziejem, ale smutna jest rzeczywistość, co za różnica czy on kradł 1000zł miesięcznie, czy szefowa dała podwyżkę 1000zł miesięcznie sobie czy swoim kolesiom, pracował tam za marne pieniądze to sobie chłopina dorobić chciał, prawda jest taka, że urzędnik nic nie wytwarza i nie ma wpływu na wzrost PBK jedynie na jego zaniżanie. Jego kradzież nie różni się dla podatnika końcowego, niczym od stwarzania niepotrzebnych stanowisk pracy, rządzący tworzą wedle ich znaczenia 'prawo' ustalają, według ich prawa że to jest kradzież, a zatrudnienie kogos na nowe stanowisko, podniesienie akcyzy podatków to już według nich nie jest kradzież, a jednak wtedy najwięcej znika nam z portfela, a nowy rząd jak i poprzedni mają w tym super doświadczenie, choć obecny to chyba idzie na mistrza, a przecież podatnikowi to żadna różnica czy tak okradnięty został czy inaczej, okrada się nasz z każdej strony.

Odpowiedz Cytuj
Rusek 08-12-17 16:59

Autor 08-12-2017 14:42:45 każdego GNOJA który marnotrawi pieniądze publiczne powinno się UPOKARZAĆ publiczne! skoro taki GNÓJ zdecyduje się na pracę za nasze pieniądze publiczne to powinien wykonywać ją uczciwie i sumiennie
to trzeba by upokarzać 90% budżetówki , oczywiście włącznie z Adikiem

Odpowiedz Cytuj
KOLEGA 08-12-17 17:56

ADIK PRZYJACIELU JESTEŚMY Z TOBĄ NIE STRESUJ SIĘ... będę trzymać za Ciebie kciuki

Odpowiedz Cytuj
Złodziei dostatek 10-12-17 8:59

Autor 08-12-2017 16:56:23 ADIK PRZYJACIELU JESTEŚMY Z TOBĄ NIE STRESUJ SIĘ... będę trzymać za Ciebie kciuki
WIDAĆ ZŁODZIEI MENTÓW NIEROBÓW CWANIACZKÓW jest w NASZEJ Gminie dostatek ..no cóż GMINA UPADAJĄCO coraz niżej pod nieudacznymi rządami Kiepskiej i nieudacznikami RADNYMI dla których cel jedyny to DIETA oraz forowanie swoich pociech (Geriatria z Dabrowszczaków prowadzającego kundla obsrywającego Baborów -no cóż pies udaje się do WŁASCICIELA-gdzie stanie tam NASRA i smród się niesie ).ZŁODZIEJE ĆPUNY MENELE popierajcie SWOICH takich jak ten ŻUL-cwaniaczek przyjemniaczek okradający GMINE za przyzwoleniem nieudacznych zwierzchników pierdzących w stołki cały miesiąc a potem WYPŁATA i kolejna premia -wystarczy tylko Kiepskiej brawo bić ...To jest BABORÓW pod rządami Kiepskiej włądzy -równia pochyła i DNO DNO DNO . a co do KCIUKÓW to trzymajcie ..za ciepłą cele i dobre towarzystwo w celi ..to się ZŁODZIEJOM NALEŻY ..ciekawe czy przynajmniej paczki KOLEDZE ZŁODZIEJOWI zawieziecie czy na TRZYMANIU kciuków i SKOWYCIE wzorowanym na Kiepskiej się skończy...miejmy nadzieję że już niedługo nie będziemy tego typa okradającego GMINĘ oglądać -no chyba że KTOŚ się BOI bo CWANIACZEK ZŁODZIEJACHA miał dostęp do WIELU RZECZY i PAPIERÓW i WIE SPORO ...może kolejny raz ZAMIATAMY pod DYWAN ..a takich głosów jest WIELE ..GDZIE SĄ RADNI i dlaczego ci co NADZOROWALI pracę ZŁODZIEJA jeszcze PRACUJĄ a raczej STWAZAJA POZORY PRACY jeszcze się po URZEDZIE szwendają ??za pracę i niechlujstwo PODWŁADNYCH odpowiada SZEF ...na BRUK zze znienawidzonym BABOLEM ..na BRUK ...z kolesiami cwaniakami ..

Odpowiedz Cytuj
Pytanie 10-12-17 11:16

Uważam że w takiej sytuacji radni gminy powinni zwrócić się do wojewody o tymczasowe zawieszenie w obowiązkach do czasu zakończenia śledztwa, urzędników odpowiedzialnych za nadzór finansowy oraz burmistrza gminy, bo jeśli zarzuty się potwierdzą to także radni będą poniekąd odpowiedzialni za zaistniałą sytuację

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://baborow.istrefa.com

istrefa gmina Baborów | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Baborów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-120


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem