Co sie dzieje w "CENTRUM" miasta?

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 3 z 8

Radna WOŁK zapomniała że ni 18-02-15 11:06

Jestem ciekaw co teraz wymyślą radni, przecież to kpiny jak oni sie zachowują TO NIE KPINY to RZECZOWA DYSKUSJA A NIE ŻENUJACE POPARCIE WSZYSTKICH KNOTÓW JAKIE KIELSKA WYMYŚLAŁA A BYLI NIECHCIANI JUŻ PRZEZ NASZA SPOŁECZNOSC RADNI SPRZEDAWCZYKI CO WŁASNY INTERES PROPAGOWALI I ZA KILKA GODZIN W SZKOLE DIABŁU BY DUSZE SPRZEDALI I ZA KIELSKA GŁOSOWLI NIE BACZĄC NA DOBRO SPOŁECZEŃSTWA MIASTA I GMINY . Brawo Kielska, burmistrz myśli-MYŚLI JAK TU SIE PRZY KORYCIE UTRZYMAC I BREDNIE W SZOKU LUDZIOM W UCHO PLUJE !!! radni zastraszeni-TO JUZ BHYŁO -PAMIETAMY ZALEZNOŚCI JAKIE ZMUSZAŁY BYŁĄ EKIPE DO PODNOSZENIA RĄCZEK !!PRACA W SZKOLE MAŁZONKI Z NEDZNYM WYKSZTAŁCENIEM A ZWALNIANIE WARTOSCIOWYCH NAUCZYCIELI BO UKŁADY I ZALEŻNOSCI !!! TO PAMIETAMY I PAMIETAC ZAWSZE BEDZIEMY , bez konsultacji u wagi nie potrafia sami myśleć OJ POTRAFIA ZNACZNIE WIECEJ JAK TY ZSZOKOWANA BABO . no i to MYŚMY stale powtarzane, to jest tak że ona ukrywa swoje niezdecydowanie za stwierdzeniem MYŚMY-NIC NIE UKRYWA !! RADNA VCE PRZEWODNICZĄCY MÓWI W IMIENIU LUDZI KTÓRZY JA WYBRALI I DOSKONALE MÓWI I DOBRZE ŻĘŚMY WYBRALI ,TAKICH RADNYCH NAM TRZEBA A NIE STARYCH STETRYCZAŁYCH SPRZEDAWCZYKÓW I DUPOLIZÓW . Jak radni wymyślą dobre projekty bede ich chwalił I JUZ ICH CHWALIMY !!! a za takie durnoty jakie słyszeć z ich wypowiedzi to zastanawiam kogośmy wybrali LEPIEJ WYBRAC NIE MOGLISMY _NIECHŻYJE MŁODOŚC POSTĘP A NIE UKŁADY I KOLESIE JAK TO NIEDAWNO BYŁO . BRAWO RADNA WOŁK I RADNA RYDZIK ZA RIPOSTĘ TEJ PANI MY TO NIE JESTEŚMY" RADNA WOŁK -(JAKIES RUSKIE CZY UKRAIŃSKIE NALECIAŁOŚCI BO PO POLSKU I W POLSCE MÓWI SIE WILK )-TAK WIĘC WIDAC ŻE CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI WILKIEM A TA RADNA ZAPOMNIAŁA ŻE RESZTA RDANYCH WYBRAŁA PRZEWODNICZĄCEGO JAK I ZASTEPCĘ NO I MIMO TEGO ŻE TE DWIE RADNE WOŁK I RYDZIK OD LAT PCHAJA SIE DO RZĄDZENIA NIEWIELE POKAZAŁY SKORO ICH NIKT NA TE ZASZCZYTNE FUNKCJE NIE WYBRAŁA MIMO ZE ONA BAAARDZO BY CHCIAŁY -KRZYKACZY MAMY DOSC A GŁEGOKA WIOCHA POWINNA WIEDZIEC GDZIE JEJ MIEJSCE A NIE

Odpowiedz Cytuj
DO POPRZEDNIKA 18-02-15 13:23

Widać z tekstu kto i co pisze, cyt nasza rada nasze decyzje błędne. Dodać. Czyli co polityka bo my musimy. Widać desperackie uzurpowanie sobie prawa do słowa my. Chora z nienawiści osoba to pisze ale ludzie widzą i słyszą słowa radnych z sesji a szczególnie wypowiedzi rażące radnej kobierskiej. Gościu wypowiadasz się politycznie, mamy radnych bo dla was było jedno pojęcie. Władza tak ale robić dla ludzi nie. Liczy się władza. Tak , burmistrz kielska doskonale wyjaśniła zadania a radni okazali niewiedzę. Czy wy pracujecie dla ludzi ,nie wy chcieliście przejąć władzę i zaczęło się licytowanie. Kogo znowu okłamujecie, radny ma pracować dla społeczeństwa a piszesz o przejęciu władzy i tylko to zenujące jakie podejście do pracy na rzecz gminy ma część radnych. Pismak poprzedniego postu wagowczyk to żałosne połączenie nieudacznika z cwaniaczkiem. Jedynie co z tego tekstu wynika to słowa myśmy i myśmy. A gdzie praca na rzecz gminy. Te teksty pisze garstka ludzi a niektórzy radni nawet nie zaglądają do internetu. Wniosek , podburzaliście ludzi przed wyborami i dalej to robicie. Wam nie zależy na mieszkańcach, wam zależy na stołkach. Nie każdy radny zaślepiony jest nienawiścią. Myślę,że niektórzy w końcu zrozumieją że sztuczny podział na wagowych i kielskich to farsa. Czhiałbym obejrzeć filmy z komisji rady miejskiej zeby wyrobic sobie zdanie o wszystkim co dzieje się w radzie. Myślę że ten punkt zostanie uwzględniony.

Odpowiedz Cytuj
IV SESJA FILM 18-02-15 13:30

Myśmy,myśmy,mysmy za kogo mówi kobierska-wyrażnie słychać radna wołk, rydzik kategorycznie skrytykowali słowa oraz inni radni, żeby mówiła za siebie bo zdaje się kobierska nie dostała zgody na wypowiadanie sie za innych na sali. Jeżeli nie umie dobierać słów odpowiednich to pozazdrośćić bo słyszałem że ma wyższe wykształcenie

Odpowiedz Cytuj
Wagowi nieudacznicy 18-02-15 13:30

Wagowi radni POLEGLI NA CAŁEJ LINII ! pokazali się jako NIC-NIEWIEDZĄCY, głosowali przeciwko SOBIE ! przeciw swoim interesom np. przeciw remontowi ul. Rzemieślników głosował - na komisji- radny am mieszkający ! podobnie przeciw oczyszczalni w Tłustomostach głosowała radna mieszkająca tam ! - głupota ludzka nie zna granic ! wagowi pokazali DNO !

Odpowiedz Cytuj
Baborowianin 18-02-15 15:26

Autor 17-02-2015 19:04:15 KIELSKOWATE dostało KOCIOKWKU -teraz jeszcze tylko trzeba aby przydupasy Kielskiej (albo i ONA SAMA) włosy rwali sobie z głowy bo WKOŃCU NOWA RADA zabiera się za RZĄDZENIE MIASTEM i GMINA BABORÓW . Nareszcie RADNI wzięli się za DECYDOWANIE o losach GMINY i MIASTA .Nareszcie jazgot i kwik Kielskiej jest UKRUCONY przez MŁODYCH PREZNYCH ODWAZNYCH Radnych którzy nie tylko bija brawo i klaszczą (nawet uszami)jak Tomczyki Wanaty i inne przydupasy kielskiej za Kielska i jej chorym pomysłom -w zamian za kilka dodatkowych godzin w szkole . Takiej RADY tu nam POTRZEBA !! Brawo PANI V-ce ,brawo panie PRZEWODNICZACY -WYBRALIŚMY WAS po to abyście DLA NAS PRACOWALI ,dla MIASTA GMINY a nie kilku krzykaczy co domki postawili w KRZAKACH a teraz chcą nagle DROGI . Zastanawiam się czy Kielska wymyśliła drogę taka partacka jak Stawową czy ściezynke w stylu wczesnego Gomułki obok Biedronki wysmażyła ??czy DROGĘ bez CHODNIKÓW zaweżona NIEBEZPIECZNA bo nawet STRAZ POZARNA nie może się na niej zmiescic (a co na to RADNY SIKAWKOWY ,,JANKES")-czas na DECYZJE a nie tajniaczenie się i USTAWIANIE frontem do tych co SILNIEJSI !!! Ulica Wodna (przypadkowo jest to ulica przy której mieszka Kielska no i równoległa -KOMU TO POTRZEBNE ?? kto CHCE KASIORY za sprzedaż . Kielska KRETYŃSTWA opowiada o braku MIESZKAŃ w Gminie a sama sprzedała SZKOŁY za GROSZE w których można było KILKADZIESIAT mieszkań uzyskac . Przewodniczacy powinien JASNO I WYRAŹNIE pokazać miejsce KIELSKIEJ -ONA ma SŁUCHAC i WYKONYWAC POLECENIA RADY która to RADĘ wybrali MIESZKAŃCY .DOŚ despotyzmu Kielskiej ,dość niszczenia LUDZI MIASTA I GMINY !!! Takich RADNYCH nam POTRZEBA a nie przydupasów i sprzedawczyków .
Chyba nie zrozumiałeś, co ta Pani mówiła owiedzenia, albo udajesz musząc się podlizywać Pani burmistrzowej, której wszyscy się boją jak ognia, jak wiadomo jest nieobliczalna i jej celem jest zniszczenie każdego kto stanie na jej drodze, a że jest urzędnikiem to nie boi się nikogo bo nie ponosi odpowiedzialności, ale to do czasu! Niestety ma pecha bo trafiła na mądrzejszą od siebie. Kto mieczem wojuje od miecza ginie! Pani A.K-M, chce jak najbardziej rozbudowy gminy, naprawy dróg itp. i zapewniam Cię,że zrobiłaby to wszystko lepiej, sprawniej i taniej. Są możliwości pozyskania środków z EU, nasza gmina jest ostatnią w kolejności, co do ilości środków pozyskanych z EU w Polsce, nasi urzędnicy nie potrafią pisać projektów, a moglibyśmy mieć piękne ulice i do tego dąży Pani KM, a posiada w tym niezwykle duże doświadczenie, pozyskała wiele milionów E dla jednej z gmin, w której 'pomaga' i tam jest doceniana, ponadto biegle zna kilka języków i jest opanowana, kompetentna. Zresztą widać komu jak się układa życie, wystarczy porównać a to o czymś świadczy. A tu jest dziki zachód, Kielska chce dużo, chce dobrze i nie zarzucam jej tego, ale robi to nie tak jak trzeba, ona chce już, a to tak się nie da. Jak ty to sobie wyobrażasz, remont drogi na której Kielska mieszka już i teraz decyzja, ma 14k na wykup, a kto powiedział, że odda jej to za te 14k? Jak się przyglądniesz głębiej temu wszystkiemu to jeszcze wyjdą nieprawidłowości czego jestem pewien. Popatrz na to szerzej, tak po prostu się nie da. BTW za mało na sesji dopuszczali ją do głosu, większość dyskusji była jałowa, nieowocna, po co Pan Przewodniczący się w dyskusje tłumaczenia wdawał to niepotrzebne zauważcie jako jedyna potrafi się poprawnie wypowiadać, bez emocji, rzeczowo, w przeciwieństwie do Kielskiej czy innych, nie atakowała i nie stosowała prymitywnych chwytów z dogadywaniem na koniec zdania, emocje Pani burmistrz świadczą o jej słabości, chciałaby i rozumiem ją większość by tak chciała, ale odwleczenie do następnej sesji to wyjaśnienia, i przedstawienia konkretów wiele nie zmieni,a może tylko zaowocować na przyszłość.

Odpowiedz Cytuj
Do wice=przegranej 18-02-15 18:04

Niestety wicka nie potrafi się wypowiadać merytorycznie,nie podała żadnych, SENSOWNYCH argumentów przeciw wnioskom Kielskiej, wykazuje ignorancje wobec potrzeb mieszkańców . Wycofała się z większości swoich - "naszych" wniosków o wykreślenie do realizacji. Wykazuje brak znajomości tematu pozyskiwania funduszy unijnych ! wypowiada się w tym temacie błędnie! Podobno zignorowała mieszkańców nie przychodząc na dyżur w poniedziałek? za co bierze pieniądze? kiedy pozna problemy mieszkańców?

Odpowiedz Cytuj
Mieszkaniec 18-02-15 19:10

KŁAmiesz świnio !!! znamy ciebie doskonale I NA koniec SIE rozpłaCZ BEDZIE LUDZIOM CIEBIE żal !!!CHA CHA CHA Do KONCIKA do SZKOŁY tam dostaniesz SZLIFY -WON WON WON Autor 18-02-2015 17:04:25 Niestety wicka nie potrafi się wypowiadać merytorycznie,nie podała żadnych, SENSOWNYCH argumentów przeciw wnioskom Kielskiej, wykazuje ignorancje wobec potrzeb mieszkańców . Wycofała się z większości swoich - "naszych" wniosków o wykreślenie do realizacji. Wykazuje brak znajomości tematu pozyskiwania funduszy unijnych ! wypowiada się w tym temacie błędnie! Podobno zignorowała mieszkańców nie przychodząc na dyżur w poniedziałek? za co bierze pieniądze? kiedy pozna problemy mieszkańców?

Odpowiedz Cytuj
Do wice=przegranej 18-02-15 21:15

Niestety wicka nie potrafi się wypowiadać merytorycznie,nie podała żadnych, SENSOWNYCH argumentów przeciw wnioskom Kielskiej, wykazuje ignorancje wobec potrzeb mieszkańców . Wycofała się z większości swoich - "naszych" wniosków o wykreślenie do realizacji. Wykazuje brak znajomości tematu pozyskiwania funduszy unijnych ! wypowiada się w tym temacie błędnie! Podobno zignorowała mieszkańców nie przychodząc na dyżur w poniedziałek? za co bierze pieniądze? kiedy pozna problemy mieszkańców?

Odpowiedz Cytuj
KIELSKOWATE ZAPOMNIAŁY !! 18-02-15 21:39

KILESKA i jej PRZYDUPASY zapomnieli ze to RDA RZĄDZI GMINA i KIELSKA nie ma NIC DO GADANIA a ma TYLKO GRZECZNIE POTULNIE I BEZ DYSKUSJI WYKONYWAC POLECENIA RADY która MY MIESZKAŃCY WYBRALIŚMY !!! Czasy Tomczyków Wanatów Dolipskich już SIE SKOŃCZYŁY !! TO SE NE WRALI jak mawiają BRACIA CZESI !! Pan PRZEWODNICZĄCY powinien TO KIELSKIEJ JASNO I WYRAŹNIE WYTŁUMACZYC skoro ONA TEGO NIE ROZUMIE ale po marnym WSP No-cóz ONA może ROZUMIEC ???NO CÓŻ ???

Odpowiedz Cytuj
Wagowi nieudacznicy 19-02-15 7:52

Niestety wicka nie potrafi się wypowiadać merytorycznie,nie podała żadnych, SENSOWNYCH argumentów przeciw wnioskom Kielskiej, wykazuje ignorancje wobec potrzeb mieszkańców . Wycofała się z większości swoich - "naszych" wniosków o wykreślenie do realizacji. Wykazuje brak znajomości tematu pozyskiwania funduszy unijnych ! wypowiada się w tym temacie błędnie! Podobno zignorowała mieszkańców nie przychodząc na dyżur w poniedziałek? za co bierze pieniądze? kiedy pozna problemy mieszkańców?

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://baborow.istrefa.com

istrefa gmina Baborów | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Baborów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-120


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem