Baborów ...nedza brud bylejakośc ..ale TANIO

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 3

BogDa 22-08-18 13:06

Nowy BIZNESMEN uruchomił BIZNES w BABOROWIE ...starsi pamiętają gdzie Pan Idziak strzygł ,młodsi pamiętają gdzie Ponton kręcił ..jakieś cienkie kebaby ..teraz tam BIZNES szmaciany ...rozumiem -nowy wystrój ,nowy towar ,rozumiem że REKLAMA dźwignia handlu ale KTO WYRAZIŁ ZGODE na POSMAROWANIE POŁOWY KAMIENICY KOLOREM który do płaczu doprowadza !!! WIES TAŃCZY WIES SPIEWA i WIĘŚ MALUJE BOCHOMAZY ….gdzie jest GOSPODARZ tego obiektu i gdzie jest BURMISTRZ BABOROWA ...czy Rynek Baborowski nie jest elementem ZABYTKOWYM ??pozatym RYNEK z dzicza rosnaca w postaci DRZEW zdziczałych zarastających latarnie i skrajnie chodnikowe ( w całym Baborowie zresztą-ale ida WYBORY i trzeba ŻYGAĆ na konkurentów a nie zajmować się MIASTEM bo wypłata i tak PŁYNIE SZEROKIM i jeszcze POSZERZONYM w desperackim dazeniu do SZEROKIEGO KORYTA -strumieniu .Gdzie sa RADNI ??? dlaczego nie dyscyplinują BURMISTRZA ???
A teraz o kolejnym POMNIKU KIELSKIEJ ...komu i do czego POTRZEBNAY BYŁ REMONT starego Urzedu ??? KOSZTY OGROMNE a korzyści ŻADNE ZADNE ŻADNE ...no może dla BUDOWLAŃCÓW i Ukraińców tyrających przy budowie ..no i może dla ZLECENIODAWCY ….POMNIK wkońcu za SPOŁECZNE pieniądze ROŚNIE przy zakrzyczanych RADNYCH .Wszedzie takie RUINY się wyburza i robi miejsce NOWEMU !!! a Baborowie jest inaczej bo ta WYBITNA JEDYNA NAJMADRZEJSZA ,,,rodowita BABOROWIANKA ..dla której BABORÓW i jego MIESZKAŃCU to najważniejsza SPRAWA ...cha cha cha ..Ludziki jacy wy NAIWNI ….
Pamiętacie SZKOŁE PODSTAWOWA przy Krakowskiej ??? Dzięki nieudolności zaniedbaniom i nieudacznictwu poprzednich BURMISTRZÓW Kielska dokonała reszty -WYDAŁA WYROK SMIERCI na NASZA SZKOŁE ..SZKOŁĘ JUZ ROZGRUZOWANO powstało składowisko czy taczej powszechny bałagan a co z DRZEWAMI -pięknymi LIPAMI ???coraz ich mniej ..oj zapomniałam -KOLESIOM WOLNO ,czy pamiętacie ile skowytu pewna zdzira robiła o drzewa na posesji Burmistrza Wagi ??jak to były one POLICZONE ..jad ….cwaniactwo układy kolesie i tak wiele obiektów i gruntów idzie za GROSZE w ręce ….wiecie CZYJE ..i do SUUUNDU do SUNDU ….mam nadzieje że POLECISZ ale nawet pojedziesz ..TACZKA na SMIETNISKO za swoje osiągniecia i niszczycielstwo ….ludzi Miasta i GMINY ….

Odpowiedz Cytuj
Tomu 22-08-18 22:39

Krytykujesz tylko włodarz a co robiła rada gminy razem z przewodniczącym na czele przeciez większość radnych jest tego włodarza który to zaczął oni pozwolili to dokończyć .

Odpowiedz Cytuj
Gość 14 22-08-18 22:42

Słyszeliście ze Waga i Dolipski będą startować na radnych od kobieskiej czyli co stara ekipa tylko już odwagi zabrakło to kobieska wypchneli przed szereg

Odpowiedz Cytuj
Jaj Janek 22-08-18 23:21

Dołapski -PRECZ a Waga ..niech sobie dorobi chłopina i niech chatyne wkońcu wykończy a kobita SAMA na CZELE kroczy ...Dołapski -PRECZ ..

Odpowiedz Cytuj
Jam ci Prawda jedyna 22-08-18 23:22

Radni wystap i na BRUK Kielska ..NA BRUK !!!Amen

Odpowiedz Cytuj
Tomu 22-08-18 23:55

Dla tych panów czas się skończył rada ma być całkowicie nowa co mi wiadomo to nie tylko ta Pani sobie starych wyjadaczy dobiera ci radni co już byli trzeba im powiedzieć.PA PA wasz czas się skończył stawiamy na młodych.

Odpowiedz Cytuj
Ufo 23-08-18 5:56

Ta młoda kobitka to tylko krzyczeć umie i potrzasac włosami. Miala mieszkańcom pomagać w pozyskiwaniu środków? Gdzie ci mieszkańcy ja się pytam?

Odpowiedz Cytuj
Wstrząśniety 23-08-18 9:47

W pozyskiwaniu środków najlepszy jest Wielebny z ekipa ...efekty widać ..a jeśli chodzi o ,,młoda KOBIETE" to jak ma cokolwiek robic kiedy ta WYBITNA JEDYNA WSPANIAŁ zawsze w druga stronę ciągnie złośliwie i celowo ...a jeśli o włosy chodzi ??? ma piękne włosy a ze lubi nimi potrząsać to cobie to przeszkadza ??? tez SOBIE potrzaśnij jak masz CZYM ..dziwne ze niezauwazyles jak WIELKIM DUPSKIEM z pod którego fotel ucieka potrząsa w wiadomym względzie i powodzie , ta co raczki do łapania daje i do której smsy pisywali renciści i emeryci zachwycając się jej ...watpliwa uroda -wiemy KTO PISYWAŁ wiemy ze na rentę poszedł -nie każdy wie z jakiego powodu ..to i pisał pisał pisał ...

Odpowiedz Cytuj
Jaroniówek 23-08-18 9:56

Wybierzmy wkońcu ZENKA bo on od zarania dziejów CHCE ale Baborowiacy -nawet ci z za Buga B A B O R O W I A C Y co do dzisiaj zaciagaja spiewajaco skomlaco dyskutują oparci o rozlatujący się płot jak innym dobrze a oni dopiero piąte piwo sączą i ….marzą o SAMOSTJEJNEJ gdzie majuntki zostawili w postaci kija i pałatki -tez go nie chcą ….ZENEK ZENEK ZENEK ...a może Kiepska go przygarnie ...

Odpowiedz Cytuj
Jarop 23-08-18 23:22

Kazda swinia tylko do koryta a pozniej pyskiem ciamka i mlacka kto by nie byl to nie bedzie lepiej a co do ratusza polecam odwiedzic dalsza czesc naszego kraju gdzie stara prawdziwa Polska do dzis prosperuje a w Baborowie Ekoplon(przysiolek niespelnionych dyrektorow inzynierow itp. no i PGR tez Ruina i smród)cala nasza Polska wladza odgornie niszczy zamyka lub prywatyzuje wszystko to co takie mrowki radni czy burmistrz moga?pozdrawiam wszystkich pocieszmy sie ze w Kietrzu jest gorzej o Branicach nie wspomne takze 2 pozycja w Powiecie Glubczyckim

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://baborow.istrefa.com

istrefa gmina Baborów | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Baborów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-120


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem