BABA z PRYSZCZEM

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 11

Realista 15-08-18 12:02

BABA z pryszczem dostała kociokwiku ..zauważyła ze stołek z pod wielkiego d,upska chcą jej wyrwać .zauważyła że ryj od koryta odpada .Zauważyła że nie tylko ryjem mi darciem mordy robi się politykę .zauważyła że w mieścinie zniszczonej w myśl oby tanio oby byle jak ale to MÓJ MÓJ MÓJ sukces (tak jak ostatnio przy okazji sprzętu dla Strażaków gdzie zajął czołowe miejsce z wkładem 1% -TO JA JA JA i tylko JA JA .-to wkład mieszkańców -bo jeszcze KTOS pomyśli ze ONA grosz dołożyła z OGROMNEJ WYPŁATY jaka GARNIE OD LAT i KTÓRA SAMA sobie PODNIOSŁA mimo JEJ deklaracji o OBNIZENIU wypłaty -OSZUKAŃCZEJ deklaracji -ale takim się NALEZY tak jak to nijaka straSZYDŁO z mównicy Sejmowej WYŁA … Pojawił się (nie jeden) człowiek młody kulturalny inteligentny uczynny który w Firmie którą kieruje osiągnął dziesiat razy więcej jak BABA z PRYSZCZEM w kierowanej przez siebie Firmie w której sieje strach i despotyzm a ludzie idący do pracy łykają relanium aby dotrwać do -WYBORÓW a w niedzielę modlą się w kościółku -,, BOŻE -byle KTO ale nie ONA !!!!,,

KORYTO UCIEKA ale RYJ trudno od KORYTA odstawić ...jest wielu sprzedajnych Przydupasów ..takim co WOLNO i CO mogą robić co im się tylko podoba -przykłady chcesz ???bo jak nie to do SUNDU..a tam WYGRYWA ...czekaj czekaj już niedługo zaczniesz PRZEGRYWAC ...i to tak jak ci się należy …Ot choćby przydupasy Misiewicze ..ot rolnik i kark zwany transportowcem (z samowolka budowlana) co nagminnie blokują skrzyżowanie a oleje i smary leja się z ich maszyn na MIEJSKI ASFALT z wiadomym skutkiem ,ot chodnik zrobiony na potrzeby wieśniaka ,ot wiazdy na działki -jednym szerokie i podwójne mimo ze nigdy tam wjazdów nie mieli a innym WOGÓLE bo babie z pryszcze PRAWDE W RYJ wykrzyczeli ...ot blokowane chodniki ale skoro domorosły murarz(nawet nie mistrz budowlany którego opinie były przez babola negowane) kilka flizów BABIE z przykleił to IM WOLNO ..to jest BABA z PRYSZCZEM ….DESPOTYZMU i DARCIA RYJA mamy DOŚĆ w tej FIRMIE nie chcemy już ROZDARTEJ BABY Z PRYSZCZEM ..chcemy CZŁOWIEKA …
Teraz jeszcze poczytacie z pewnością o SMSach jakie onegdaj pewien redaktor pisywał ..a jakze może i TEN PISYWAŁ -przecież to tak PIEKNA DAMA ze tylko pisywać SMSy ..szkoda ze u RENCISTY ma takie BRANIE .chociaż nie tylko ...był tez inny rozgrzany i zasilony alkoholem ...ŁAPAŁ TO TO za ,,RĄCZKI".... -notabene WYCIAGNIETE do ŁAPANIA ..bo gdyby nie wyciągnięte w proszącym geście to jak by je ŁAPAŁ - z zapleców trudno RAZCKI łapac ..??.Kiedy o kolejnych sensacjach erotyczno-geriatrycznych poczytamy na poczytnym FACEBOOKU ….
Jedno DZIWI w tej zapadłej DZIURZE z majątkiem rozsprzedanym cwaniakom tak jak BOISKA w WIOSKACH a młodzież bawi się jak Keczup ..i jego kolesie w pijacko narkotykowym widzie błądząc po mieście tracąc przytomność -bo co innego tu młodzi maja robić ..ale KORTO to CEL KORYTO KORYTO i UKŁADY KOLESIE i RYJ WIECZNIE ROZDARTY ... -co dziwi ??? a no to ŻE NIKT nie PANUJE nad ROZDARTM RYJEM BABY z PRYSZCZEM ..że sa LUDZIE co ponad nia STOJA i NIC NIE ROBIA ...czyżby małe KORYTKO ich tez satysfakcjonował ???
Teraz czas aby poczytać na poczytnym Facebooku ...o chęci trzymania RYJA w KORYCIE ...i siedzenia na INTRATNYM FOTELU ….przy akompaniamencie i przytakiwaniach ...zapijaczonej ..chyba KOLEZANKI ...NIKT KTO przeciw nie odezwie się bo nie ma takiej MOZLIWOSCI bo BABA z PRYSZCZEM go Z A B L O K O W A Ł A ..cwaniactwa i OSZUSTWA ci tu DOSC ….Na BRUK z BABA z PRYSZCZEM tak jak i ona dziesiąt OSÓB na BRUK WYSŁAŁA …..CZAS już CZAS i tak ta FARSA za długo TRWA ..

Odpowiedz Cytuj
Ja 15-08-18 12:19

Boże, co za hejt... zgłaszam do moderacji.

Odpowiedz Cytuj
Felicjan 15-08-18 21:18

Hejt ? a może prości ludzie prosto reagują a nie knują i dołki kopia pod innymi w imię dbania o własny interes i swoja d...

Odpowiedz Cytuj
Czesława 16-08-18 5:41

Ma recht .a Boga to ty z tą grzeszną rozwódką nie mieszaj ...

Odpowiedz Cytuj
Bodzio 22-08-18 18:27

Coś pięknego. A o jakiego transportowca chodzi? :-)

Odpowiedz Cytuj
Henyk 29-08-18 17:11

Pier,dolcaa ciag dalszy ….Kretyńska pisanina Kiepskiej ,rozumiem że czytają te wypociny kiepskie takie piękne kobiety jak Czasława z swoim alkusem no i Wiesio inteligent czy pachołek od Ruskiego ale dla NORMALNYCH to ten babol się ośmiesza ..inżynierowie ??? czyzby ten na pół etatu tyrający za dwa etety ?? a pozatym po to sa żebu odpowiadać jak BABA jest nieudaczna i nierozumna to musza LUDZIE na nia TYRAC ale WSZYSCY wiemy DOSKONALE -JUŻ NIEDŁUGO i WOOON i nie wracaj tu NIGDY !!!WOOON .

Nie jest to acz li tylko MOJE ZDANIE ,polecam link który jAKOŚ ZNiknał Z fEJSA TEJ parchatej …
[LINK]

widać tu że Kielska jest BARDZO popularna wśród włodarzy Opolskich ..ZASZCZYTNE PIERWSZE miejsce -niestety OD KOŃCA z największa iloscia PUNKTÓW ...z tendencja rosnaca ….jest i jeden GŁOS ZA !!! brawo dla desperata ,a może SAMA zagłosowała na siebie jednak znając jej pazernośc ...to raczej nie ze swojej ,,komórki: a może KTOS się po prostu POMYLIŁ …. a może CZESŁAWA -ale teraz konkubent będzie musiał jedno tanie piwo mniej zaliczyć ...nie będzie pocieszony i znowu na ebany wężykiem do domu wracał … albo Wiesio -ze dwa ogóracy wyniósł w kieszeni i spieniężył ..ale z pewnoscią REKOMPENSATA będzie ..a jakże ,poklepie WAS wybitna po pleckach ,a jakze a może jaki MEDAL jak Księżo Polscy i Sucho Psińskie PRZYDUPASY dostaniecie ….PRYWATA KUPCZENIE ..dość i na BRUK !!!

Odpowiedz Cytuj
Żenada 29-08-18 17:39

Chyba się komuś Grunt pali pod nogami. Tego już nie można czytać. Rzygac się chce. A najgorsze jest to ze tej kobiecinie nie da się przegadać. A jak komuś się uda to odrazu idzie z nim do sądu. Ludzie zróbmy wszytsko żeby ta pani przestała rządzić nami.

Odpowiedz Cytuj
Gil 29-08-18 18:07

A pewnie ze ZROBIMY … wszystko pasuje tylko nie nazywajcie TO TO ..Panią ...to degradacja Chomo sapiens ...

Odpowiedz Cytuj
Tester 29-08-18 18:16

Ona ma inżynierów na 1/2 etatu masakra i się baba ośmiesza ciekawe czemu się tak boi Pana Tomka?

Odpowiedz Cytuj
Gibonka 29-08-18 18:18

To nie grunt się pali ..to RYJ od KORYTA nie chce się odczepić ,to stołek spod wielkiego DUPSKA nie chce się odkleić ...to nie GRUNT ...ani dobro mieszkańców ani Gminy ...naiwni tylko w to udają ze wierzą i ci co maja w tym SWÓJ INTERES i obiecanki ,,dość tu trzeba psychiatry bo nikt normalny tak się nei zachowuje ….trzeba mieć namiastkę honoru a i z ludźmi umieć żyć i pracować czego ta baba nie posiada .Uważa się za cos lepszego co darciem RYJA wszystko załatwi ..a jak trzeba to nagra smsy a jak trzeba to o wyciągniętych raczkach do łapania napisze a jak nie ona to jej przydupasy które notabene się wykruszają bo KTO CHCE MIEC do czynienia z WARIATEM ...Musimy się zmobilizować i pójść na WYBORY pokazać KTO jest od CZEGO !!! z pewnością zobaczymy potem darcie włosów i SZLOCH sztuczny cwany perfidny wyreżyserowany w każdym calu ..ale to wszystko już znamy...czekamy na nowości ze strony tego TO TO o i na Sad !!! a jakże z pewnością do SADU się odwoła ...honoru zero a ambicja KORYTA przeogromna ...

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://baborow.istrefa.com

istrefa gmina Baborów | istrefa powiat Głubczyce | istrefa opolskie | istrefa Polska

Baborów - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat Głubczyce, województwo opolskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 48-120


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem